Wykorzystaj potencjał magnesów na lodówkę dla swojej firmy

kitchen-4510903_1280Kuchnia jest sercem każdego domu, co sprawia, że jest też świetnym miejscem na reklamę! Nie możesz ustawić billboardu nad stołem obiadowym, ale możesz wydrukować nazwę i logo swojej firmy na spersonalizowanych magnesach na lodówkę – to ponadczasowe gadżety reklamowe.

Jeśli nigdy wcześniej nie zamawiałeś artykułów promocyjnych, nie bój się! Ten przewodnik zakupowy zawiera mnóstwo wskazówek i porad dotyczących projektowania, które pomogą Ci zacząć. W mgnieniu oka otrzymasz najlepsze magnesy na lodówkę dla swojej firmy!

Dlaczego potrzebujesz niestandardowych magnesów?

Jeśli zajmujesz się przemysłem spożywczym, niestandardowe magnesy mogą być świetnym sposobem na reklamę. To również doskonałe prezenty promocyjne dla targów, organizacji non-profit i organizacji społecznych. Spersonalizowane magnesy to świetne produkty marketingowe dla każdego z poniższych biznesów.

Restauracje z dostawą

Wiele restauracji zaczęło oferować usługę dostawy lub dostawy. Spersonalizowane magnesy świetnie sprawdzają się w restauracjach, ponieważ ich numer telefonu znajdzie się na drzwiach lodówki, gdy ludzie nie mają ochoty gotować w domu.

Sklepy spożywcze

Zachęć klientów do robienia zakupów w Twoim sklepie spożywczym, drukując zdjęcie Twoich świeżych produktów na niestandardowych magnesach. To proste przypomnienie, aby zaopatrzyć się w owoce, warzywa, ser, mleko i chleb!

Szkoły

Pokaż swojego szkolnego ducha za pomocą spersonalizowanych magnesów w Twoich kolorach lub z nadrukiem z maskotką. Pracujesz na uczelni lub na uniwersytecie? Rozdawaj magnesy samochodowe w swojej księgarni, które Twoi uczniowie mogą przyczepić do swoich pojazdów. Otrzymasz bezpłatną reklamę za każdym razem, gdy wybierają się w drogę.

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Czy chcesz niedrogich prezentów na parapetówkę dla swoich klientów? Magnesy na lodówkę to idealny wybór! Magnesy na wizytówki są profesjonalne i znacznie lepsze niż wiele innych. Możesz również otrzymać magnesy w kształcie, które wyglądają jak klucze lub domy, jeśli chcesz czegoś o większej osobowości.

Warsztaty samochodowe i salony samochodowe

Bądź warsztatem samochodowym do wymiany oleju, prac hamulców i obrotów opon, reklamując się na niestandardowych magnesach na lodówkę. A przy okazji weź inne artykuły promocyjne, takie jak odświeżacze powietrza, ramki na tablice rejestracyjne i skrobaczki do lodu. Dealerzy samochodowi również mogą korzystać z tych artykułów promocyjnych.

Firmy ubezpieczeniowe

Twoi klienci muszą wiedzieć, do kogo zadzwonić, jeśli będzie im to potrzebne. Wydrukuj swoje dane kontaktowe na spersonalizowanych magnesach, które można przykleić do lodówki w domu.

Ligi sportowe

Każda liga sportowa, od młodzieżowych drużyn koszykarskich po profesjonalne drużyny może reklamować się za pomocą magnesów na lodówkę. Umieść swój harmonogram na długich prostokątnych magnesach, a Twoi fani zawsze będą wiedzieć, kiedy nadejdzie czas gry!

Organizacje i kluby społeczne

Niezależnie od tego, czy należysz do lokalnej izby handlowej, zespołu dyskusyjnego czy cotygodniowego klubu książki, możesz przyciągnąć więcej uwagi dzięki promocyjnym magnesom na lodówkę. Rozdaj je jako darmowy prezent każdemu, kto dołączy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>