Sklepy z tanią odzieżą dobrym pomysłem na biznes

Sklepy z odzieżą używaną w latach 90 tych a także późniejszych stały się doskonałym sposobem na szybki i w miarę prosty zarobek. Dlaczego tak się stało? Otóż wystarczyło mieć samochód dostawczy i motywację do kursowania na trasie Polska-Niemcy, Polska-Francja, Polska-Anglia. W tych krajach bowiem bardzo duża ilość odzieży używanej była po prostu wyrzucana.

Natłok sklepów odzieżowych za granicą był tak duży, że ludzie chcieli mieć coraz to nowsze i nowsze ubrania. Kupowano więc nowe a starych chciano się pozbyć. U nas w tych czasach to było nie do pomyślenia jak można wyrzucić dobrą odzież. W dzisiejszych czasach jednak takie samo zjawisko obserwujemy w Polsce. Co roku kupujemy nowe buty, nowe spodnie, nowe koszule. A stare co? Oczywiście wyrzucamy.

1Nie wyrzucamy ich do kosza na śmieci tylko do specjalnych kubłów na odzież używaną. Wszyscy są zadowoleni. W dawnych czasach więc, można było po bardzo niskich cenach, wręcz darmowych, uzyskać odzież używaną z zagranicy i tutaj w Polsce w sklepach z tanią odzieżą ją sprzedawać. Wszyscy pamiętamy wysyp tak zwanych ciucholandów. Teraz pozostały tylko te najlepsze i nadal są bardzo popularne. Co prawda teraz ciężej jest walczyć z konkurencją w tej branży ale nadal widzimy jak powstają nowe sklepy z odzieżą używaną. Często też młode Pani pytają u nas w pośrednictwie pracy czy nie mamy jakiś ofert pracy w sklepie z odzieżą? Nie jest tego sporo ale paręnaście osób dzięki naszym ogłoszeniom udało się znaleźć pracę właśnie w tym biznesie. Jeżeli myślisz o założeniu takiego sklepu, pomyśl czy aby Polska to idealny kraj na taką inwestycję. Może warto spróbować otworzyć interes tego typu na Ukrainie? Pracowników z Ukrainy masz zapewnionych, zbyt na tanią odzież również. Warto przeczekać na wyjaśnienie sytuacji jaka obecnie panuje na wschodzie tego kraju i potem gdy sytuacja gospodarcza będzie jasna i klarowna, można pokusić się o otwarcie sklepu na Ukrainie.

Źródło: portal dla przedsiębiorców: IBiznes Biznes Internetowy

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Powiązane tematycznie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>