Najlepsze rozwiązanie na twoje uciążliwe bóle- fala uderzeniowa Kraków

disease-4392149_640Występują u Ciebie uciążliwe bóle, które nie pozwalają Ci swobodnie korzystać z życia codziennego?

Przy najnowocześniejszych rozwiązaniach XXI wieku, możemy spotkać się z wręcz idealnymi sposobami, na dolegliwości, z którymi się zmagamy, takimi jak uciążliwe bóle, czy też pozbycie się stanów zapalnych. Fala uderzeniowa kraków, https://fala-uderzeniowa-krakow.pl/dla-pacjenta/  pozwala nam pozbyć się ich w zaskakująco szybkim tempie. Fala uderzeniowa polega w głównej mierze, na leczeniu chorych tkanek miękkich przy pomocy fali akustycznej o ukierunkowanej energii. Gdy wybieramy się do fizjoterapeuty, przykłada on głowicę urządzenia, w miejsce bólu, a następnie energia wnika przez skórę, dochodząc do ścięgien oraz mięśni, znacznie przyspieszając proces regeneracji https://krakow.bodymove.pl/cennik/ oraz dodatkowo, stymuluje metabolizm tkanek, co pomaga w ich odnowie. Proces ten, pobudza cyrkulację krwi, rozpuszcza zwapniałe fibroblasty, czy też wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu. Dzięki unikalnemu działaniu, którego nie znajdziemy w żadnej innej metodzie, zmniejsza napięcie mięśni, co ma ogromne znaczenie w procesie leczenia chorych tkanek w obszarze, który został poddany terapii. Skutecznie i nieinwazyjnie.

Z jakimi problemami, fala uderzeniowa poradzi sobie najbardziej?

Choroby, z którymi metoda fali uderzeniowej poradzi sobie najlepiej to:

-ostroga piętowa (dolna oraz górna),

-zapalenie ścięgna Achillesa,

-“łokieć tenisisty”,

-“łokieć golfisty”,

-zapalenie rozcięgna podeszwowego,

-bóle bioder,

-bóle barków,

-“kolano skoczka”,

-zespół mięśnia piszczelowego przedniego,

-zwapnienie w obszarze mięśni oraz tkanek miękkich stawów,

-cellulit,

-krwiaki.

Skuteczność metody, która dotyczy tych chorób, jest bardzo wysoka, ponieważ wystarczy zaledwie 5 zabiegów, aby całkowicie pozbyć się problemu, a to wszystko w przeciągu 3 tygodni. Z relacji pacjentów wynika, że już zaledwie po 2-3 zabiegach, można odczuć znaczną ulgę w bólu. Należy jednak pamiętać o fakcie, iż im dłużej zwlekamy z wizytą u specjalisty, tym nasz stan się pogarsza, choroba pogłębia, a zabiegi naliczają, nawet do 15 zabiegów. Dlatego zaleca się jak najszybciej wykonać terapię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>