Kiedy nie starcza na pieniędzy na wszystko

Różnica między tradycyjnymi bankami, a instytucjami pozabankowymi jest taka, że kredyty przez Internet przez banki udzielane są zazwyczaj na konkretny cel, natomiast w firmie pożyczkowej wcale nie musimy się tłumaczyć co zrobimy z tymi pieniędzmi.

Jeśli zatem ktoś ma jakieś swoje dość szalone marzenie i wie doskonale, że w banku może zapomnieć o kredycie na ten cel, to pozostaje mu jeszcze pożyczka gotówkowa w parabanku.

Pożyczki na dowód są świetnym rozwiązaniem szczególnie dla osób, którym łatwiej jest odłożyć pieniądze jeśli mają do zapłacenia ratę kredytu, niż jeśli muszą każdego miesiąca odłożyć określoną kwotę do przysłowiowej skarpetki. Ponadto jeszcze jedną zaletą korzystania z kredytów gotówkowych jest to, że najpierw wykorzystujemy otrzymane pieniądze, a dopiero później je „oszczędzamy”, czyli spłacamy kredyt na dewów. W przypadku tradycyjnego oszczędzania, nie zawsze wystarczy nam cierpliwości, żeby odłożyć potrzebne pieniądze na spełnienie marzenia. A dodatkowo zwykle po drodze zawsze znajdą się ważniejsze wydatki, którymi usprawiedliwiamy ciągłe zabieranie środków finansowych ze skarbonki.

Gdy już sobie to przemyślimy, to z pewnością stwierdzimy, że nie ma co czekać ze swoim marzeniem. Należy przejść płynnie do formalności. Po pierwsze określmy ile potrzebujemy pieniędzy. Po drugie znajdźmy najbardziej korzystną ofertę. Po trzecie spełnijmy z radością nasze marzenie. Po czwarte spłaćmy w terminie naszą pożyczkę. I po piąte – wymyślmy sobie nowe marzenie.

Powiązane tematycznie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>