Czy szybka pożyczka jest dla każdego?

Reklam, promocji i ulotek dotyczących szybkich pożyczek nie brakuje. Na nich widnieją napisy, że kredyty przez Internet może wziąć dosłownie każdy. Ale czy rzeczywiście tak jest? Czy jednak mamy do czynienia ze skutecznym chwytem marketingowym?

Nie ma co ukrywać, z pewnością wiele firm pozabankowych, jest mistrzami w odpowiednim marketingu swoich usług. Dlatego pożyczka gotówkowa stała się w bardzo szybkim czasie produktem tak samo powszechnym i znanym niemalże jak świeże pieczywo. Pozostaje pytanie, czy również po ten finansowy chlebek powinni sięgać dosłownie wszyscy.

O tym, czy każdy może zostać klientem firmy pozabankowej i otrzymać pożyczkę gotówkową, decyduje sama firma oferująca produkty finansowe. Żeby pożyczka na dowód znalazła się w naszej kieszeni czasami trzeba spełnić kilka bardzo ważnych warunków. Przykładowo firma Nmoney, na swojej stronie internetowej nmoney.pl, na której znajduje się propozycja dobrania odpowiedniego kredytu gotówkowego do wymagań klienta.

Na stronie znajduje się specjalny wniosek, który zawiera w sobie takie informacje jak zaświadczenie o dochodach, numer i seria dowodu osobistego, a także jak dużą kwotę potrzebuje klient i w jakim okresie zamierza ją następnie spłacić.

Ponadto firma na samym wstępie informuje, że pożyczka na dowód trafi raczej do osób, które wykazują się stałym zameldowaniem na terenie Polski, a także która posiada stałe dochody. Nie ma jednak problemu z udzielaniem pożyczek osobom, które znajdują się w Biurze Informacji Kredytowej jako dłużnicy. Wszystkie wnioski rozpatrywane są indywidualnie.

Powiązane tematycznie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>