Jesteś artystą? Praca w Krakowie czeka na ciebie

Jak dowiedziała się nasza redakcja, w Krakowie pojawiła się nowa oferta pracy dla osób z wykształceniem wyższym – artystycznym.  Rusza projekt remontu kamienic na Rynku Głównym oraz budynków znajdujących się przy pobliskich drogach dojazdowych. Projekt ten jest wpierany oczywiście z Unii Europejskiej przy znacznym udziale Urzędu Miasta. Pomysł ten zrodził się w zasadzie dawno temu – jak twierdzi poseł Arkadiusz Nowak z Izby Zabytków Krakowa, ale nie było funduszy na ich realizacje.

Praca jest oferowana tylko po przez Urząd Pracy w Krakowie przy ulicy Nowogardzkiej i tylko tam można uzyskać szczegółowe informacje. Pracę otrzymają głównie osoby które mają wykształcenie artystyczne i znają się na odnawianiu starych elewacji. Potrzebne będą też osoby które potrafią odnawiać stare rzeźby i malować obrazy na podstawie danego wzoru.

Agregaty do malowania GracoMożna zadać sobie pytanie: czy Kraków nie ma własnych renowatorów zabytków na etacie? Otóż projekt ten jest dość rozległy i prace będą wykonywane na dość dużym terenie, nie chodzi oto by zakryć kamienice i rynek główny na klika lat i robić wszystko po kolei, chodzi głównie o to by wykonać wszystko szybko i sprawnie, a do tego potrzeba właśnie wykwalifikowanych pracowników.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, udaj się do Urzędu Pracy i zobacz czy podołasz wymaganiom jakie postawią przed tobą pracodawcy. Na rynku pracy jest dość sporo osób tego pokroju, ale tylko najlepsi dostaną tę pracę.

Aby uzyskać więcej informacji, można udać się na stronę Urzędu Miejskiego i przeczytać w zakładce Zabytki Krakowa szczegółowe wytyczne dotyczące pracy jako renowator zabytków.

Już za kilka lat Kraków będzie przepięknym miastem jeżeli chodzi o wygląd fasad starych pięknych kamienic, a to wszystko za sprawą jednej akcji w którą będą zaangażowani mieszkańcy Krakowa i nie tylko, ponieważ oferta tej pracy jest skierowana również do bezrobotnych mieszkających poza granicami Krakowa. Nawet dla osób z poza kraju, takich którzy szukają pracy za granicą. Jesteś w tym dobry? Zapraszamy!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Powiązane tematycznie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>