Zadbaj o integralność, wartość i estetykę domu po powodzi – postaw na osuszacze budowlane!

pexels-serge-lavoie-11537987Żywioły nie czekają na nikogo – ulewne deszcze i powodzie pozostawiają wilgoć, która może mieć katastrofalne skutki dla budynków, infrastruktury, firm i domów, o ile nie zostanie odpowiednio usunięta.

Ulewne deszcze i powodzie mogą mieć katastrofalne skutki dla budynków, infrastruktury, przedsiębiorstw i domów. Wilgoć pozostawiona przez te wydarzenia musi zostać odpowiednio usunięta, w przeciwnym razie może mieć negatywne i kosztowne konsekwencje:

  • Szkody spowodowane wilgocią, dopóki nie zostanie ustalona zrównoważona wilgotność

  • Bardzo cierpią laminaty, klej, klejone elementy mocujące i meble

  • Pleśń, grzyby i rozwój bakterii wpływają na integralność, wartość i estetykę

  • Wzrost kosztów remontów i przebudowy

Samo zalanie powoduje znaczne szkody w budynkach i ich zawartości, a dodatkowo, co zrazi do obrażeń, może później wystąpić dodatkowe szkody spowodowane wilgocią, dopóki nie zostanie ona odpowiednio kontrolowana. Wilgotność jest wyjątkowo wysoka, gdy woda przedostała się do każdej szczeliny i zakamarka pomieszczenia, a obecne materiały skutecznie zachowywały się jak gąbki – wchłaniając i utrzymując wilgoć.

Niektóre rodzaje konstrukcji, elementów budynków i wyposażenia wnętrz wymagają niemal natychmiastowego suszenia, aby uniknąć trwałego uszkodzenia, podczas gdy inne materiały i komponenty wymagają powolnego, starannie kontrolowanego suszenia, aby uniknąć dalszych uszkodzeń.

Kluczowe znaczenie – kontrolowane osuszanie

Wszystkie osuszacze są zbudowane z myślą o odporności i niezawodności, ale jednostki budowlane dodatkowo są zaprojektowane tak, aby były wyjątkowo wytrzymałe. To sprawia, że osuszacze budowlane są idealne jako sprzęt do wypożyczenia, który będzie często przemieszczany, zwłaszcza przez osoby, które mogą być mniej ostrożne, ponieważ w rzeczywistości nie są właścicielami sprzętu.

Jednostki tego rodzaju pracują skutecznie w niższych temperaturach niż tradycyjne osuszacze kondensacyjne, co oznacza, że można je wynajmować przez cały rok. Oznacza to, że zimą sprzęt nie jest bezczynny, co ma pozytywny wpływ na przychody. Wygląda na to, że te osuszacze budowlane będą działać przez pięć lat lub dłużej – co prawdopodobnie sprawi, że będą naprawdę dobrą inwestycją.

Firmy budowlane, wykonawcy, wyspecjalizowani rzemieślnicy i wypożyczalnie sprzętu używają osuszaczy budowlanych, aby pomóc w utrzymaniu skutecznej kontroli poziomu wilgotności w projektach budowlanych, remontowych i przebudowy.

Gama osuszaczy obejmuje urządzenia o wydajności osuszania powietrza od 120 m3/godz. do 400 m3/godz. Wykorzystują jeden wentylator zarówno dla powietrza procesowego, jak i powietrza regeneracyjnego, dzięki czemu są niezwykle kompaktowe. Oprócz tego, że są małe, kompaktowe i lekkie, osuszacze budowlane wyróżniają się ze względu na takie cechy jak:

  • Konstrukcja przyjazna dla mobilności

  • Wyjątkowa niezawodność

  • Efektywność energetyczna i niskie koszty eksploatacji

  • Łatwe, tanie czyszczenie i konserwacja

  • Skuteczność i wysoka wydajność osuszania w niskich temperaturach

Masz problemy z wilgocią? Skontaktuj się z jednym z producentów osuszaczy budowlanych. aby określić swoje potrzeby dotyczące rozwiązania w zakresie osuszania powietrza lub zbadać, co może zrobić niestandardowa strategia osuszania powietrza dla Twojej firmy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>