Z jakiej wypożyczalni na lotnisku Modlin warto skorzystać?

20211203125610_g0c83b5a4707eebd670b46958dd30301072c6b071ba836c746e347fdf6086dbd7b09137a5182e51c78236188d20413cfd845e7b51dc8463f269d683d2f52a694c_640.jpgPort lotniczy Warszawa-Modlin położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim, około 35 km od centrum stolicy Polski. Czy na miejscu znaleźć można wypożyczalnię samochodów? Z usług jakiej firmy najlepiej skorzystać? Sprawdźcie nasze sugestie.

Lotnisko Warszawa-Modlin

Położony niedaleko śródmieścia Warszawy obiekt jest drugim lotniskiem, które obsługuje warszawską aglomerację. Korzysta z niego mniej pasażerów, ale port lotniczy przyciąga podróżujących, którym zależy na skorzystaniu z tańszych połączeń oferowanych przez Ryanair.

Lotnisko staje się coraz bardziej popularne – w październiku bieżącego roku z jego oferty skorzystało ponad 200 tysięcy pasażerów, czego zasługą były przede wszystkim atrakcyjne loty do wielu ciekawych zakątków, m.in. na Bari, Zakynthos, do Charkowa, Katanii, Pragi, Rygi czy Zadaru. Również obecnie obowiązujący rozkład połączeń spotyka się z aprobatą podróżujących
–  od listopada z Modlina polecimy m.in. do wielu miast skandynawskich.

Wypożyczalnia samochodów Modlin

Przez długi czas lotnisko Warszawa-Modlin było słabo skomunikowane w zakresie połączeń kolejowych i autobusowych. Obecnie jest już lepiej pod tym względem, ale jeżeli rzeczywiście zależy nam na wygodzie w kwestii dotarcia na lotnisko bądź wyjazdu z niego, warto rozważyć krótkoterminowy wynajem samochodu. W obrębie portu lotniczego działa wypożyczalnia Flex Rent a Car, która oferuje swoim klientom bardzo elastyczne możliwości podróżowania wynajętym samochodem. Jeżeli chcemy przedostać się z lotniska do centrum Warszawy bądź gdzie indziej, jest to zdecydowanie najlepsza opcja. Duży bagaż nie musi być już kłopotem, a dodatkowo zyskujemy dużo większą kontrolę nad naszym czasem.

https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-warszawa-modlin/

Krótkoterminowy wynajem samochodu

Dla podróżujących z lotniska dobrym rozwiązaniem będzie krótkoterminowy wynajem samochodu.  Umożliwia nam on wcześniejsze zamówienie pojazdu, który będzie czekał na nasz przylot. Po przybyciu pozostanie nam tylko dopełnienie drobnych formalności, które zajmą maksymalnie kilkanaście minut i już możemy wyruszać w drogę. Flex Rent a Car umożliwia rezerwowanie samochodu przez internet, na stronie wypożyczalni. Zapoznamy się tam także z całą ofertą, poznamy dostępne modele aut różnych klas i koszt ich wynajmu. Jeżeli potrzebujemy dodatkowego wyposażenia, takiego jak np. fotelik dla dziecka, z łatwością możemy uwzględnić takie rzeczy w podpisywanej przez nas umowie.

 

Wynajem samochodu – jakie warunki należy spełnić?

Wypożyczenia auta z wypożyczalni nie jest specjalnie złożonym procesem. Potrzebujemy, rzecz jasna, jakiegoś dokumentu – dowodu osobistego albo paszportu, a także prawa jazdy ważnego przynajmniej rok. Warto zapoznać się wcześniej z regulaminem wypożyczalni, co pozwoli na lepsze poznanie oferty i skorzystanie z dodatkowych opcji, takich jak np. bycie zwolnionym z przedpłaty paliwowej. Nie musimy przejmować się ubezpieczeniem pojazdu, ani jego serwisowaniem. Firma dostarczy nam nowy i w pełni sprawny samochód, któremu niestraszna będzie żadna podróż.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>