Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie przy lotnisku Chopina

1

W Warszawie znajduje się ponad 400 sal konferencyjnych. Jest w czym wybierać, dlatego ważne jest aby znaleźć odpowiednią salę dla uczestników konferencji.

Link do wszystkich sal konferencyjnych znajduje się tutaj: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Jeżeli uczestnicy Twojej konferencji, planują przylecieć na nią samolotem, warto wybrać salę niedaleko lotniska. Poniżej przestawię sale konferencyjne, które będą idealne na zorganizowanie takiej konferencji.

  • Sale konferencyjne w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1,
  • Kontakt: 22 650 01 00

Courtyard by Marriott Warsaw Airport to czterogwiazdkowy hotel tuż przy Lotnisku Chopina. Hotel ma świetne zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni 950 m2!

Sale konferencyjne mają powierzchnię od 20 m2  co sprawia, że są przestronne i wygodne.

Każda sala, a jest ich piętnaście jest klimatyzowana i wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji uczestników jest między innymi rzutnik, projektor, nagłośnienie czy zestaw video. Obiekt może pomieścić nawet czterysta pięćdziesiąt osób w ustawieniu teatralnym.

Organizatorzy spotkań biznesowych zawsze mogą liczyć na kompleksowe wsparcie całego zespołu hotelowego, w tym na indywidualną obsługę catering managera.

Do dyspozycji gości konferencji jest również Lobby Bar i Cyber Café.

  • Centrum Biznesowe HORIZON
  • Lokalizacja: ul: Domaniewska 39a
  • Kontakt: 22 489 52 06,
  • +48 723 001 130

parking przy lotnisku wrocławCentrum Biznesowe HORIZON w Warszawie posiada do dyspozycji gości trzy klimatyzowane sale konferencyjne. Pomieszczenia stanowią doskonałą przestrzeń do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, a także szkoleń, spotkań firmowych czy rekrutacyjnych.

Największa sala jest w stanie pomieścić do 42 osób w układzie teatralnym. Każda sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny, między innymi w: projektor, białą tablicę suchościeralną czy nagłośnienie multimedialne. Oprócz tego do dyspozycji gości są także drukarki i skanery, a także szybka sieć bezprzewodowa.

W cenie wynajmu sal są wliczone także miejsca parkingowe w podziemnym parkingu. Na specjalne zamówienie klientów, organizowane są serwisy kawowe oraz posiłki dla uczestników konferencji. Aby wszystko przebiegało prawidłowo, wykwalifikowany personel udziela wsparcia technicznego i sekretarskiego, a także dba o przyjemną atmosferę.

  • Centrum Konferencyjne IBIB PAN
  • Lokalizacja: ul. Ks. Trojdena 4
  • Kontakt: 22  668-50-17

Centrum Konferencyjne IBIB PAN ma do dyspozycji sześć sal o różnej powierzchni oraz aulę. Udostępniane przez obiekt pomieszczenia, pozwalają zorganizować konferencję lub inne spotkanie firmowe dla małych grup, a także dla dużej trzystu-osobowej grupy. Sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający oraz audiowizualnym, który pozwala prowadzić pokazy i prezentacje na najwyższym poziomie.

Najbardziej funkcjonalna jest sala wystawowa. Ma trzysta metrów powierzchni, co pozwala na zaaranżowanie pysznego catering i ustawienie w różnych konfiguracjach stołów i stanowisk. Oferta Centrum Konferencyjnego IBIB PAN to nie tylko organizacja wszelkich wydarzeń biznesowych, które można połączyć z profesjonalną obsługą techniczną i cateringową, ale również szeroki wachlarz usług dodatkowych. Warto wspomnieć, że obiekt zapewnia profesjonalną obsługę, transmisję wideo lub internetową wydarzenia, posiada mobilna tablicę interaktywną, a także udostępnia zamykane pomieszczenie, w którym bezpiecznie można przechować materiały szkoleniowe i sprzęt.

Jeśli w Warszawie nie znalazły się obiekty spełniające Twoje oczekiwania sprawdź zestawienie sal konferencyjnych w województwie mazowieckim http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>