Wybór obrączek: cała gama podpowiedzi!

Udało Ci się wybrać pierścionek zaręczynowy (po kilku wskazówkach oczywiście), teraz nadszedł czas, aby wybrać idealną obrączkę – i mamy całą gamą podpowiedzi. Zanim powiesz „biorę te” na widok idealnych obrączek, sprawdź nasz przewodnik na temat każdego ważnego czynnika, który należy wziąć pod uwagę, bowiem myli się ten sądzi, że rozmiary pierścionków to wszystko, czym trzeba się zainteresować.

ceremony-1848121_960_720

Zawęź wybór

Diamenty lub kamienie szlachetne, platyna lub złoto – zawężenie opcji obrączek może wydawać się przytłaczające, ale nie panikuj. Po prostu zrób to krok po kroku. Zacznij od stylu: Czy wyobrażasz sobie prosty pierścień czy raczej masz ochotę na coś ozdobnego? Czy chcesz, aby Twoja obrączka była tym samym metalem, co pierścionek zaręczynowy? Czy uważasz, że Ty i ukochana powinniście mieć dokładnie takie same obrączki? Najpierw zadaj sobie takie pytania, abyś mógł znaleźć dokładnie to, czego szukasz, a następnie zacznij robić zakupy.

Kup pierścionek zaręczynowy i obrączki za jednym zamachem

Jeśli masz już pierścionek, bądź też chcesz efektu zaskoczenia pierścionkiem zaręczynowym, może to nie być najlepszy pomysł, ale wiedząc, jakie obrączki będą się świetnie komponować z pierścionkiem zaręczynowym, może to znacznie ułatwić ostateczną decyzję. Na przykład, jeśli masz wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, możesz chcieć prostej, bezproblemowej obrączki, podczas gdy prosty pierścionek zaręczynowy może wymagać dodatkowego blasku diamentów?

Pomyśl również o tym, jak te pierścienie pasują do siebie. Jeśli Twoja luba planuje nosić pierścionek zaręczynowy i obrączkę obok siebie, 24/7, poszukaj zestawu idealnego. Jeśli planujesz nosić obrączkę w pojedynkę, możesz chcieć bardziej skomplikowanego stylu, który będzie wyglądał świetnie z pierścionkiem zaręczynowym lub bez niego. Porozmawiaj ze swoim jubilerem o znalezieniu obrączki, który współpracuje z wybranym pierścieniem (niektórzy mogą nawet tworzyć oba w tym samym czasie).

Nie zwlekaj z poszukiwaniem!

Gdy masz już podstawowe pojęcie o tym, jaki rodzaj pierścienia chcesz, nadszedł czas na zabawną część: przymiarkę! Dajcie sobie co najmniej dwa do trzech miesięcy przed datą ślubu na wizyty w salonach jubilerskich. Będziesz potrzebował czasu na przeglądanie, sprawdzanie cen i ponowne przymierzanie pierścieni, które przyciągają wzrok. Jeśli oko zawiesiło się na niestandardowym pierścieniu, prawdopodobnie będziesz potrzebował jeszcze więcej czasu. I pamiętaj: dodatki, takie jak grawerowanie, mogą trwać nawet miesiąc.

Mix pięknych metali

Nie martw się, jeśli lubisz platynę, a Twoja luba lubi żółte złoto. Nie ma reguły mówiącej, że musisz wybrać ten sam metal lub nawet styl. Możesz pójść na kompromis z plecionymi opaskami, które łączą ze sobą oba metale lub po prostu są zupełnie inne – kluczem do znalezienia czegoś, co oboje preferujecie, jest wybór obrączek ślubnych, które odzwierciedlają wasze indywidualne style, ale zanim dasz się ponieść waszej fantazji pamiętaj koniecznie by ustalić budżet, aby się nie okazało że wymarzone pierścionki czy obrączki niestety są poza zasięgiem.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>