Szansa dla małych i średnich przedsiębiorstw – wymiana walut online

business graph, euro coin, calculator and pen isolated

W Polsce rośnie liczba działalności gospodarczych – w 2016 roku zarejestrowanych było około 3mln. firm. Osiągnięcie biznesowego sukcesu nie jest jednak łatwe – wiele początkujących przedsiębiorstw boryka się z ogromnymi problemami – brak środków na rozwinięcie działalności, wysokie raty kredytów. Masz pomysł na firmę? Sprawdź w jaki sposób możesz zoptymalizować koszty jej prowadzenia i tym samym zwiększyć swoje szanse na lokalnym rynku. Jak mają się do tego kantory internetowe?

Początkujące przedsiębiorstwa często borykają się z wysokimi ratami kredytów, zaciągniętych na rozwój firmy. Nowoczesne urządzenia, niezbędne do prowadzenia działalności, wynajem lokalu, zakup służbowych samochodów – to wszystko kosztuje, a na początkowym etapie, rzadko która firma może pozwolić sobie na sfinansowanie wszystkich potrzeb z własnych środków. W takiej sytuacji wiele przedsiębiorstw decyduje się na zaciągnięcie kredytu, często są w obcych walutach. Wysokie raty mogą jednak skutecznie przekreślić marzenia o rozwinięciu biznesowych skrzydeł.

Jak kantory internetowe wspomagają rozwój firm?

Spłacasz zobowiązania zaciągnięte w obcych walutach? Chcesz obniżyć raty i zoptymalizować koszty? Skorzystaj z usług kantorów internetowych, które oferują najniższy na rynku spread walutowy – nawet kilkanaście razy niższy niż w przypadku banków. Serwisy wymiany walut online, takie jak Kantor Fritz Exchange, deklasują również tradycyjne, stacjonarne kantory i coraz więcej osób decyduje się skorzystać z ich potrzeb. Plusy? Przede wszystkim niski spread, pozwalający znacznie obniżyć wysokość raty kredytu walutowego (w skali roku może to być nawet kilkaset złotych – w zależności od wysokości transakcji). Dodatkowo z usług e-kantorów można korzystać przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, a w przypadku serwisu Fritz Exchange 90% transakcji jest realizowana w ciągu 15 minut. Wygoda, bezpieczeństwo zawieranych transakcji, niskie koszty – to wszystko decyduje, że z usług kantorów internetowych korzysta coraz większa liczba klientów, nie tylko indywidualnych, ale również biznesowych.

Jak działa kantor Fritz Exchange?

Kantor Fritz Exchange funkcjonuje na polskim rynku od 5 lat, jednak w swojej działalności korzysta z ogromnego, 20-letniego doświadczenia marki Fritz Group, będącej twórcą pierwszego kantoru automatycznego. Fritz Exchange posiada usługi, dedykowane przedsiębiorstwom i zatrudnia profesjonalnych traderów walutowych oraz ekspertów, gotowych służyć pomocą w każdej sytuacji. Planujesz wymieniać większe kwoty? Nie tylko spłacasz zobowiązania w euro, ale także dokonujesz transakcji z zagranicznymi kontrahentami? Jeśli zdecydujesz się wymienić kwoty powyżej 10 tys. euro, możesz liczyć na możliwość negocjacji stawek. Obsługa serwisu jest bardzo intuicyjna, a żeby móc dokonać transakcji wystarczy posiadać 2 konta – walutowe i złotowe. Wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu, a szyfrowane połączenia gwarantują najwyższe bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>