Problem z ceną nowych telefonów? Postaw na używany!

PrzechwytywanieNie musisz wydawać setek i tysięcy, gdy potrzebujesz smartfona. W dzisiejszych czasach kupowanie smartfona staje się coraz droższe, a ceny telefonów sięgają 4-cyfrowego przedziału. Istnieje również problem wszystkich głównych przewoźników tworzących skomplikowane struktury cenowe w zależności od tego, czy zdecydujesz się na zakup nowego telefonu w ramach swojego planu – jeśli to zrobisz, zapłacisz więcej miesięcznie. Więc dla kogoś, kto chce skończyć ze swoim starym iPhone’em 4s lub dla tej nieszczęsnej duszy, której telefon wylądował na dnie jeziora, co zrobić? Zakup używanego to dobry pomysł!

To trend, który nie odchodzi. Firma badawcza przewiduje, że światowy rynek używanych smartfonów osiągnie poziom 120 milionów sztuk do 2021 roku. I nie bez powodu – jest kilka powodów, dla których warto kupować używane.

Zachowaj aktualny plan cenowy

Różne kraje na całym świecie, takie jak Niemcy, mają kulturę, w której zakup telefonu i usługi są dość rozdzielone. Ponieważ współpracują ze sobą w Polsce – różni dostawcy telefonii komórkowej są w stanie nas wszystkich oszukać, stosując trudną do nawigowania strukturę cenową. Nie musisz się w to wplątać, jeśli nie chcesz – skoro takie rozwiązania, jak uzywany samsung s8 są tak łatwo dostępne!

Zmniejsz ilość e-odpadów

Przy absurdalnej liczbie smartfonów, które są w rękach wszystkich, nie ma wątpliwości, że niekoniecznie jest to dobrym rozwiązaniem dla środowiska. Większość telefonów, których właściciele już nie używają, ląduje w śmietniku, co uwalnia do środowiska okropne toksyny. Kupując używany telefon, upewnisz się, że tak się nie stanie.

Żadnych umów, o które trzeba się martwić

Jeśli jesteś w stanie przetrwać dwu- lub trzyletnią umowę z nienaruszonym telefonem, spisałeś się świetnie! Jednak nie wszyscy jesteśmy w stanie to osiągnąć. Duża liczba osób, które kupują telefony od razu, wciąż jest w trakcie realizacji umów i nie jest w stanie odnowić, aby kupić tańszy telefon.

W takich przypadkach kupowanie używanych jest mądrą opcją. Używane telefony są w pełni przetestowane (jeśli kupujesz z renomowanego źródła), więc jest to prawie to samo, co kupowanie używanych – poza ceną. Różnica w cenie jest dość spora.

Zaoszczędź sporo na zakupie używanego telefonu w porównaniu do kupowania nowego

Jest to zgodne z punktem powyżej, a porównaniem cen między kupowaniem nowych i kupowaniem używanych smartfonów, które będą Ci służyć idealnie. Kupowanie nowego telefonu, podobnie jak kupowanie nowego samochodu, nie jest dobrą inwestycją. Gdy tylko zostaną użyte, tracą znaczną część swojej wartości. Niektóre modele tracą na wartości więcej niż inne – iPhone’y zachowują swoją wartość lepiej niż inne smartfony.

Jeśli szukasz smartfona zastępczego, kupowanie używanego jest natychmiastowo naprawdę dobrym rozwiązaniem, z którego niemądrze byłoby nie skorzystać. Sprawdź więc różne lokalne i internetowe źródła, które pozwolą Ci zrobić tak dobry interes na zakupie nowego gadżetu, którego tak potrzebujesz.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>