Podstawy PrestaShop – dlaczego właśnie to oprogramowanie?

PrzechwytywanieHandel elektroniczny to szansa biznesowa, której nie możesz przegapić, zwłaszcza że teraz jest to biznes większy niż kiedykolwiek. Co więcej, około 270 000 sklepów internetowych na całym świecie ma jedną wspólną cechę. Wszystkie zostały stworzone przy użyciu prestahop instalacja.

Podstawy PrestaShop dla sklepów internetowych i eCommerce

PrestaShop to oprogramowanie typu open source, które pomaga budować, uruchamiać i obsługiwać wyrafinowany sklep eCommerce. Mówiąc najprościej, jest to oprogramowanie z otwartą licencją. Otrzymujesz pełny dostęp do kodowania, dzięki czemu możesz go całkowicie przepisać, aby stworzyć i dostosować swój sklep internetowy.

Chociaż bogate w funkcje oprogramowanie PrestaShop można pobrać i używać bezpłatnie, może być konieczne zakupienie opcjonalnych dodatków. Nie musisz płacić żadnych prowizji od sprzedaży ani opłat miesięcznych! Jednak możesz potrzebować wiedzy technicznej lub pomocy programisty internetowego, aby dostosować swój sklep internetowy za pomocą PrestaShop.

Zalety PrestaShop dla sklepów internetowych i handlu elektronicznego

Poza oczywistą zaletą bezpłatnego pobierania, PrestaShop ma imponujący zestaw funkcji w szczególności dla katalogu, koszyka i funkcji płatności. W przeciwieństwie do innych platform eCommerce, platforma PrestaShop:

• jest wysoce konfigurowalna
• oferuje szeroki zakres integracji.

Poza tym możesz uzyskać dostęp do doskonałych zasobów pomocy w witrynie PrestaShop. Aby uzyskać indywidualną pomoc zespołu ekspertów PrestaShop, zarejestruj się, aby skorzystać z planów wsparcia Premium. Zespół wsparcia pomaga w samodzielnym tworzeniu sklepu i zarządzaniu nim.

Zróżnicowana i bardzo aktywna społeczność użytkowników PrestaShop pomaga rozwiązywać Twoje zapytania za pośrednictwem forów użytkowników.

Alternatywnie, przejrzyj szczegółowe często zadawane pytania i przewodniki użytkownika, połącz się z ekspertem PrestaShop za pośrednictwem biletu internetowego lub skontaktuj się z PrestaShop nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym Facebooka i Twittera.

Wysokiej jakości funkcje w PrestaShop

PrestaShop ma ponad 600 wbudowanych funkcji oferujących wysoce wyrafinowane możliwości dla Twojego sklepu eCommerce. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z tych funkcji.

Motywy i dodatki

Tworząc sklep internetowy za pomocą PrestaShop, otrzymujesz bezpłatnie domyślny motyw lub układ. Jeśli wolisz dostosować swoją witrynę sklepową, rynek dodatków PrestaShop oferuje tysiące motywów reagujących na urządzenia mobilne, oprócz opcjonalnych modułów lub wtyczek zapewniających dodatkową funkcjonalność.

Interfejs konstrukcji sklepu
Zbuduj interfejs swojego sklepu i uwzględnij wyszukiwanie, nawigację i szczegółowe listy produktów, korzystając z tej potężnej funkcji PrestaShop.

Aukcja i inwentaryzacja

PrestaShop nie ogranicza liczby list produktów w Twoim sklepie eCommerce. Ponadto oferuje zaawansowane funkcje, takie jak śledzenie zapasów i alerty o uzupełnieniu zapasów.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>