Planujesz inwestycję, ale wszystkie banki odmówiły Ci pożyczki? freezl.pl to rozwiązanie dla Ciebie

Cash-Advance

Gotówka na inwestycje

Decydując się na inwestycje, niezależnie od płaszczyzny, na jakiej to zrobimy, musimy liczyć się z konsekwencjami finansowymi, jakie płyną z tego tytułu. Często planując inwestycje szukamy dodatkowych pieniędzy, jakie można przeznaczyć na ten cel, jednak zdarza się, że inwestycje potrzebne są w chwili, kiedy nie zawsze dysponujemy wolną gotówką. Co więc należy zrobić? Znaleźć źródło pieniędzy, które można wykorzystać na ten ważny dla nas cel.

Pożyczki na inwestycje

Oczywiście nie mając pieniędzy można skorzystać z kredytu bankowego, jednak nie każde przedsiębiorstwo ma szansę na otrzymanie takiej pomocy. Ponadto jak to w firmie bywa, czasem dodatkowa gotówka potrzebna jest na już, w związku z tym szukamy źródła szybkiej gotówki. Wyjściem naprzeciw takim potrzebom jest coraz szersza oferta pożyczek na dowolny cel. Coraz częściej wybierane są chociażby z tego względu, że banki odmawiają nam kredytu. Odpowiedzią na takie potrzeby rynku jest oferta platformy pożyczkowej freezl.pl. Serwis ten został stworzony intuicyjnie, z myślą o osobach poszukujących szybkiej gotówki, ceniących sobie czas i wygodę podczas dokonywania formalności. I jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia- platforma freezl.pl nie interesuje się historią kredytową w BIK, dzięki czemu na pożyczkę mogą liczyć osoby z kiepską historią dotychczasowych spłat należności.

Jak działa platforma freezl.pl

Platforma została stworzona w taki sposób, aby była nie tylko łatwa w obsłudze, ale również ograniczyła formalności do minimum. Cała procedura starania się o pożyczkę jest skondensowana i ogranicza się do kilku prostych kroków. Pierwsze, co trzeba zrobić, to wypełnić kwestionariusz zamawiający pożyczkę. Można to zrobić bezpośrednio na freezl.pl lub zamówić pożyczkę telefonicznie, smsowo czy za pośrednictwem portalu Facebook. Maksymalna kwota, jaką można pożyczyć to 5000 złotych, więc spokojnie można wykorzystać ją na firmowe inwestycje. Po pozytywnej decyzji można spodziewać się gotówki na naszym koncie już w przeciągu kilkudziesięciu minut. Osoby po raz pierwszy korzystające z usług platformy zobowiązane są do potwierdzenia swojego konta bankowego- całość procedury jest szczegółowo rozpisana na łamach portalu. Serwis freezl.pl oferuje kwotę 5000 złotych na maksymalny okres spłaty do 35 dni. Jest więc to idealna oferta na inwestycję, bowiem do czasu spłaty można idealnie rozwinąć inwestycję, na którą zaciągnęliśmy zobowiązanie i spłacić pożyczkę.

Pożyczki dla firm – dobry pomysł?

Firmy, podobnie jak osoby prywatne także często potrzebują finansowego wsparcia. Dodatkowe pieniądze potrzebne są zarówno w celu wyrównania finansowych zaległości, jak inwestycji nowych przedsięwzięć. Czasem jednak zdarza się tak, że firmy nie są w stanie otrzymać kredytu w banku, w związku z czym poszukują alternatywy w firmach pożyczkowych. Platforma freezl.pl jest doskonałym miejscem do szukania gotówki na inwestycje, bowiem pożycza pieniądze na dowolny cel i jest nastawiona indywidualnie do każdego klienta.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Nanotech pisze:

    Jak nie masz na spłatę długów to możesz zawsze zastawić swój samochód firmowy :) Tutaj jest grupa inwestycyjna Safe House, która z miłą chęcią pomoże Ci w tej transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>