Pasja, precyzja i wyobraźnia w Gala Collezione

pasja-precyzja-i-wyobraznia

Fabryka Mebli Gala Collezione to nie tylko produkcja wysokiej jakości sof, narożników, foteli, krzeseł i wielu dodatków umilających odpoczynek (np. unikalnych poduszek dekoracyjnych). To także miejsce, gdzie pracuje duża grupa ludzi na różnych stanowiskach, zaangażowanych w rozwój marki i profesjonalne podejście do klienta, oraz stale się doskonalących w zawodzie. To dzięki nimKlient dostaje dokładnie to, czego szuka i wie, że oprócz mebli wyprodukowanych według najwyższych standardów jakości, otrzyma cenne wskazówki oraz pomoc podczas urządzania wnętrza swojego domu.

W Gala Collezione i Ty możesz znaleźć swoje miejsce, jeśli twoją pasją są meble, wystrój wnętrz, masz zdolności manualne i przywiązujesz wagę do najdrobniejszych szczegółów. U nas liczy się pasja, precyzja i wyobraźnia, a wszystko inne można wypracować przy wsparciu doświadczonych pracowników fabryki i swojego zaangażowania. Jeśli nie masz wykształcenia kierunkowego, praktyczne umiejętności możesz zdobyć podczas szkoleń w prowadzonej w fabryce, szkółce szwalniczej oraz tapicerskiej. Każda osoba, w pełni zaangażowana w wykonywaną przez siebie pracę i dążąca do perfekcji w tym co robi, jest mile widziana, jako przyszły pracownik firmy.

Co oferuje szkółka szwalnicza?

Nauka w niej trwa 4 miesiące i podzielona jest na dwa główne etapy. Podczas pierwszego okresu nauczysz się tego, co jest związane z tapicerowaniem lekkim, czyli tapicerki małych elementów typu: zagłówki, poduchy itp. Drugi etap obejmuje naukę tapicerowania ciężkiego, czyli pracę z dużymi elementami mebla, np. siedziskami, oparciami itd. Tapicer przygotowujący się do wykonywania zawodu otrzymuje podczas trwania szkółki ciągłe wsparcie instruktora oraz dostaje informację zwrotną o swoich postępach.

A co po szkółce?

Jeśli okaże się, że masz potrzebne do wykonywanej pracy umiejętności i wykażesz się chęcią do pogłębiania wiedzy, najprawdopodobniej staniesz się członkiem naszej ekipy. Do Twoich głównych zadań będzie należało nakładanie na oklejany pianką stelaż mebla pokrowca meblowego, w sposób bardzo precyzyjny i estetyczny. Napięcie szwów i tkaniny lub skóry powinno być idealne, bez żadnych luzów, natomiast ściegi muszą równo się układać. Nie jest to proste zadanie, ale po czterech miesiącach intensywnej nauki zdolny tapicer nie powinien mieć z tym najmniejszego kłopotu.

Jeśli nie tapicer, to może szkółka szwalnicza?

W tym zawodzie również liczy się precyzja i pełna koncentracja w trakcie wykonywania kolejnych zadań. Nauka w szkółce trwa nieco dłużej, bo siedem miesięcy. Obsługa maszyny, rodzaje ściegów, rysunek techniczny – tego wszystkiego (i wiele więcej) można się nauczyć pod czujnym okiem instruktorów, którzy nie tylko pomogą, ale i ocenią jakość wykonywanych przez kursanta zadań. Pokłosiem czasu spędzonego na poznawaniu meandrów szwalnictwa, jest zdobycie umiejętności perfekcyjnego szycia pokrowców na meble Gala Collezione.

Zarówno jeden, jak i drugi zawód, daje wiele zadowolenia, gdyż od razu widoczne są materialne efekty pracy. Każdy pracownik fabryki, niezależnie od rodzaju wykonywanego zajęcia, dokłada swoją cenną cegiełkę w procesie powstawania mebli. Tak samo, jak wszystkie elementy są ważne, aby powstał idealny narożnik, sofa czy fotel, równie ogromne znaczenie ma każda profesja zawodowa w Gala Collezione. Perfekcyjny produkt, dostosowany do potrzeb Klienta w stu procentach, to efekt pracy zespołu pracowników, z których większa część związała się z fabryką na wiele lat. Doświadczenie, jakie zdobyli, odzwierciedla się w codziennej pracy, a także jest przekazywane młodszym kolegom, stawiającym pierwsze kroki na drodze do zawodowego sukcesu.

Wiecęj szczegułów znajdziesz na www.galameble.com/poznaj-nas

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Angelika pisze:

    Wszystko fajnie i można mieć jakiś pomysł na biznes (jeśli ktoś lubi takie zajęcie), a jak nie ma kasy, to sama pasja nie wystarczy. Choć z drugiej strony, zawsze można finanse zdobyć Imprumut online skoro chce się zarabiać, trzeba zainwestować i to wcale nie muszą być własne oszczędności. Ich trochę szkoda… :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>