Na czym polega praca organizatora imprez weselnych?

party-dj

Szykuje się najważniejszy dzień w Twoim życiu, jakim jest ślub z twoją drugą połową? Gratulacje! W takim razie ten szczególny dzień warto zaplanować co do najmniejszego szczegółu, aby Wasza nowa droga życia była wspaniała i wyjątkowa już od pierwszego dnia. Taka uroczystość to zapewne najszczęśliwszy dzień w Twoim życiu, ale też – najbardziej wymagający. Trzeba stworzyć listę gości, powysyłać zaproszenia, przygotować dekorację i opracować plan wesela oraz dopilnować wielu innych ważnych rzeczy. Dlaczego więc nie skorzystać z usług doświadczonego organizatora imprez weselnych?

Na czym polega praca organizatora imprez weselnych?

Doświadczony organizator imprez weselnych to także doświadczony konsultant od wszelkich spraw związanych z tego typu uroczystościami. Posiada różnorodne kontakty, dzięki którym dobiera idealne miejsce ślubu i przyjęcia weselnego. Zajmie się także opracowaniem zaproszeń i przygotowaniem całkowitego budżetu wesela. Jeżeli życzysz sobie profesjonalnego fotografa i kamerzystę, doradzi Ci najlepiej. Razem z Tobą ustali również listę menu i wybierze firmę cateringową, która profesjonalnie i w każdym calu zadba o najwyższą jakość Twojego przyjęcia – w końcu to najważniejszy dzień w Twoim życiu. Wspólnie możecie ustalić program przyjęcia i dodatkowe atrakcje oraz zabawy dla gości, dzięki czemu Twoje wesele będzie niepowtarzalne i wyjątkowe. Jeżeli na przyjęciu będą obecne również dzieci, zadba o właściwą opiekę i atrakcję również dla nich. Jednak to nie wszystko, czego możesz oczekiwać od profesjonalnego organizatora. Prawdziwy zawodowiec na życzenie pomoże Ci także zaprojektować wymarzoną suknię ślubną oraz stylizację fryzur. Dla Ciebie i Twojej drugiej połówki zapewni także… kurs tańca. Jednym słowem, zajmie się organizacją całego przyjęcia od A do Z za Ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z usług takiego organizatora?

Jeśli jesteś osobą, która codziennie ma wiele rzeczy do zrobienia, bądź może po prostu wolisz oddać pewne sprawy w ręce specjalistów, ponieważ sama nie lubisz się tym zajmować, organizator imprez weselnych będzie dla Ciebie doskonałą opcją. Po pierwsze, będziesz mogła powierzyć organizację całego przyjęcia osobie, która ma bogate doświadczenie w tym zakresie. Ponieważ zwykle przygotowania do wesela trwają całymi miesiącami, dzięki temu oszczędzisz także swój czas. Odpowiednio doświadczony i przygotowany profesjonalista jest osobą zaprawioną w organizacji tego typu przyjęć, więc z pewnością zrozumie Twoje potrzeby i będzie wiedział, jak im sprostać. Dzięki sieci kontaktów, które posiada, będzie mógł dobrać Ci najlepszego stylistę fryzur, zaproponować utalentowanego fotografa i zaaranżować w magiczny sposób dekorację sali, w której odbędzie się przyjęcie. Z pewnością będzie też znał profesjonalne firmy cateringowe oraz opinię na temat ich usług. Podczas kiedy Ty i Twoi bliscy oraz znajomi będziecie się dobrze bawić, on zadba o wszystkie szczegóły w taki sposób, aby Twoje przyjęcie należało do nie tylko udanych, ale i niezapomnianych na długi czas. Wbrew pozorom, koszt skorzystania z usług profesjonalnego konsultanta do spraw weselnych nie musi być wcale aż tak drogi. Może zaczynać się od kwoty 2 tysięcy złotych, co nie wydaje się wielką sumą przy ogólnym koszcie całej imprezy weselnej. Niektóre firmy pobierają wynagrodzenie za swoje usługi w ramach prowizji procentowej, wtedy taki wydatek może okazać się trochę droższy. Każde zlecenie jest jednak zazwyczaj rozpatrywane indywidualnie, w oparciu o wymagania pary młodej, miejsca odbycia imprezy oraz czasu, przeznaczonego na przygotowania do ślubu oraz wesela. Zanim poznamy kosztorys usługi, organizatorzy muszą dobrze zapoznać się z naszymi oczekiwaniami i zaproponować wstępne projekty.

Gdzie szukać doświadczonego organizatora?

W Internecie łatwo jest trafić na wiele firm, które oferują pakiet lub część usług związanych z uroczystościami weselnymi. Zdarzają się wśród nich także firmy nieuczciwe, dlatego też braną pod uwagę firmę warto jest sprawdzić na stronie Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Celem tego stowarzyszenia jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług, a także dbanie o branżowy wizerunek. Każdy członek musi bezwzględnie przestrzegać kodeksu dotyczącego świadczonych usług i w sposób etyczny podchodzić do biznesu. Potencjalni członkowie przechodzą bardzo rygorystyczne procedury przed przystąpieniem do Stowarzyszenia. Korzystając z ich usług możemy mieć stuprocentową pewność, że nasze wesele będzie jak z bajki.

Informacje zebraliśmy po rozmowach z pracownikiem strony dj-wodzirej-na-wesele.pl zajmującej się organizacją DJ na wesele w Warszawie – dziękujemy!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Biduś Maria pisze:

    Dobry organizator potrafi uratować imprezę gdy ta zbliża się do katastrofy. Powinien mieć kontakty ze sprawdzonymi zespołami muzycznymi i kontakty z dobrymi firmami cateringowymi. Wiadomo, że każda impreza będzie udana gdy będzie dobre jedzenie i dobra muzyka. Jeżeli chodzi o jedzenie to polecam http://www.gospodacatering.pl. Często korzystamy z ich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>