Korzystanie z UBER podczas służbowych wyjazdów (i nie tylko) – jak to zrobić przykładnie?

Dlaczego biznesmeni wybywający w podróże służbowe stawiają na korzystanie z aplikacji UBER? Ten sposób korzystania z opcji transportu jest szybki, łatwy i znacznie tańszy niż taksówki. UBER jest częścią gospodarki i sam się kontroluje. Wykorzystuje system, w którym zarówno pasażerowie, jak i kierowcy oceniają się wzajemnie w skali od jednego do pięciu. Wszystkie rachunki są dokonywane za pomocą karty kredytowej, a żadna gotówka nie przechodzi fizycznie pomiędzy kierowcą a pasażerem.

uber praca

Oto kilka porad dla osób, które mają zamiar skorzystać z walorów aplikacji UBER po raz pierwszy.

UBER – upewnij się, że jesteś gotowy do pracy

Większość ludzi jest przyzwyczajona do dzwonienia do lokalnej firmy taksówkarskiej i organizowania transport w ustalonym czasie lub składania prośby o to, by taryfa przyjechała tak szybko, jak to możliwe. Prawda jest taka, że to żądanie “jak najszybciej” może zająć od dwudziestu do sześćdziesięciu minut. Nie w przypadku Ubera! Tutaj zajmuje to średnio tylko siedem minut. To prawdziwa usługa na żądanie. Jeśli będziesz zbyt długo czekał na kierowcę, kierowca może uzyskać niższą ocenę pasażerów. Tak działa UBER najwyższej jakości. Ale uwaga – jeśli planujesz przejazd dla czterech lub więcej osób, zamów pojazd Uber XL – aby obyło się bez przykrych niespodzianek po obu stronach interesu.

Ułatw kierowcy odnalezienie siebie.

Bardzo frustrujące jest znalezienie kogoś, kogo nigdy nie spotkałeś, szczególnie na lotnisku. To samo dotyczy Twojego kierowcy z aplikacji UBER. Jeśli w punkcie odbioru na lotnisku lub w centrum kongresowym, przed złożeniem prośby o przejazd, przejdź jedną lub dwie przecznicę dalej od tłumu. Najlepiej również jest napisać do kierowcy z krótkim opisem tego, co masz na sobie i co robisz w danym momencie, na przykład coś w stylu „jestem ubrany na czarno i siedzę przed hotelem Hilton”. Twój kierowca naprawdę doceni tę odrobinę dodatkowych informacji.

Wyślij swój adres docelowy z aplikacji UBER.

Twój kierowca i aplikacja Uber muszą wiedzieć, gdzie zmierzasz. W przeciwieństwie do innych typów transferów, system Uber opiera się na GPS. Podając adres docelowy z wyprzedzeniem, kierowcy będą mieli lepszy wgląd w to, jak daleko muszą jechać, zanim zaakceptują prośbę o przejazd. UBER wykorzystuje te informacje do oszacowania ceny za przejazd. Co więcej, po odebraniu wiadomości, kierowca ma już swój adres docelowy w swoim GPS i jest gotowy do pracy.

Sprawdź nazwę i tablicę rejestracyjną przed wejściem.

Większość kierowców nie wyświetla znaku UBER na przedniej szybie. Dlatego zawsze powinieneś sprawdzić tablicę rejestracyjną pojazdu, zanim przejdziesz do tej aplikacji. Warto też pozdrowić kierowcę po nazwisku. W ten sposób masz pewność, że to Twój zamówiony samochód i nie wskakujesz do samochodu kogoś obcego. Twój kierowca powinien Cię również pozdrowić po imieniu – od razu będzie łatwiej i pewniej.

Pamiętaj, aby… być miłym!

Zarówno kierowcy, jak i pasażerowie oceniają się nawzajem. Kierowcy starają się być tak mili, jak to tylko możliwe, ponieważ oczekują dobrej pozycji na UBER praca. Powinieneś zawsze być tak miły, jak to możliwe. Bądź przyjazny i podziękuj kierowcy za odbiór i jazdę. Nie narzekaj, chyba że chodzi o pogodę i bądź cierpliwy przy dużym natężeniu ruchu.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>