Konkurencja w branży drzwiowej – w czym prześcigają się producenci?

door-handle-key-279810Branża stolarki drzwiowej nieustannie się rozwija, oferując klientom coraz to nowe produkty rozwiązania technologiczne. Osoby, które poszukują drzwi do swoich domów lub mieszkań, z pewnością więc mają z czego wybierać. Bez względu na stylistykę i architekturę budynku można znaleźć idealnie dopasowane drzwi.

Producenci drzwi do domów, mieszkań czy biur oferują produkty przeróżnej jakości. Niektóre z nich zachwycają solidnością i wysoką jakością, inne są nieco mniej trwałe. Do wyboru mamy drzwi wykonane z litego drewna, zarówno rodzimego, jak i egzotycznego. Na http://www.art-tom.pl/ znajdziemy drzwi wykonane z dębu oraz gatunków egzotycznych, co gwarantuje wysoką jakość oraz elegancję skrzydeł drzwiowych. Nieco słabszej jakości drzwi możemy znaleźć w marketach budowlanych. Wybór też jest dużo mniejszy niż w przypadku sklepów oferujących drzwi od konkretnego producenta. Jednak drzwi marketowe są zdecydowane tańsze, spełnią więc oczekiwania tych inwestorów, którym zależy przede wszystkim na jak najniższej cenie.

Efektowne projekty w różnych stylach

Drzwi oferowane przez producentów dostępne są w ogromnej ilości wzorów i modeli. Mamy do wyboru pełne i zabudowane skrzydła drzwiowe, jak i takie, które są wzbogacone efektownymi przeszkleniami oraz ciekawymi dodatkami dekoracyjnymi. Spory wybór jest także, jeśli chodzi o klamki. Na jednym biegunie są klasyczne, ładnie zdobione klamki, na drugim natomiast nowoczesne, najczęściej metalowe uchwyty, dzięki którym drzwi otwierają się o wiele łatwiej i sprawniej. Do wyboru mamy drzwi wykonane w stylistyce klasycznej, które idealnie pasują do tradycyjnej architektury, jak i nowoczesne, bardzo designerskie drzwi, które można bez problemu wkomponować w nowoczesna, minimalistyczną czy industrialna stylistykę. Wybór drzwi jest naprawdę ogromny, można też wykonać drzwi na zamówienie, wtedy można mieć pewność, że będą w stu procentach dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb.

Zabezpieczenia antywłamaniowe

Nowoczesne drzwi są nie tylko eleganckie, stylowe i komfortowe w codziennym użytkowaniu, ale również bardzo bezpieczne i wyposażone w zaawansowane technologicznie systemy antywłamaniowe. Są one wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale i tak skonstruowane, że nie ma szansy ich otworzyć żadna niepowołana osoba. Prawdziwym hitem w ostatnich latach są drzwi, których zamki otwierane są na odcisk palca lub za pomocą aplikacji w smartfonach. Wybierając drzwi do naszych domów i mieszkań warto więc zwracać uwagę na ich styl, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Pamiętajmy również, że drzwi do domu kupuje się praktycznie raz w życiu. Powinny być one wizytówką naszej posesji, zachęcać do wejścia do środka, a jednocześnie być solidne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Drzwi zewnętrzne, w odróżnieniu od drzwi wewnętrznych są bowiem narażone na działanie słońca, wody i wiatru. Muszą więc być naprawdę doskonale wykonane i solidne, aby przez wiele lat opierały się tym niszczącym czynnikom.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>