Konkurencja w branży drzwiowej – w czym prześcigają się producenci?

door-handle-key-279810Branża stolarki drzwiowej nieustannie się rozwija, oferując klientom coraz to nowe produkty rozwiązania technologiczne. Osoby, które poszukują drzwi do swoich domów lub mieszkań, z pewnością więc mają z czego wybierać. Bez względu na stylistykę i architekturę budynku można znaleźć idealnie dopasowane drzwi.

Producenci drzwi do domów, mieszkań czy biur oferują produkty przeróżnej jakości. Niektóre z nich zachwycają solidnością i wysoką jakością, inne są nieco mniej trwałe. Do wyboru mamy drzwi wykonane z litego drewna, zarówno rodzimego, jak i egzotycznego. Na http://www.art-tom.pl/ znajdziemy drzwi wykonane z dębu oraz gatunków egzotycznych, co gwarantuje wysoką jakość oraz elegancję skrzydeł drzwiowych. Nieco słabszej jakości drzwi możemy znaleźć w marketach budowlanych. Wybór też jest dużo mniejszy niż w przypadku sklepów oferujących drzwi od konkretnego producenta. Jednak drzwi marketowe są zdecydowane tańsze, spełnią więc oczekiwania tych inwestorów, którym zależy przede wszystkim na jak najniższej cenie.

Efektowne projekty w różnych stylach

Drzwi oferowane przez producentów dostępne są w ogromnej ilości wzorów i modeli. Mamy do wyboru pełne i zabudowane skrzydła drzwiowe, jak i takie, które są wzbogacone efektownymi przeszkleniami oraz ciekawymi dodatkami dekoracyjnymi. Spory wybór jest także, jeśli chodzi o klamki. Na jednym biegunie są klasyczne, ładnie zdobione klamki, na drugim natomiast nowoczesne, najczęściej metalowe uchwyty, dzięki którym drzwi otwierają się o wiele łatwiej i sprawniej. Do wyboru mamy drzwi wykonane w stylistyce klasycznej, które idealnie pasują do tradycyjnej architektury, jak i nowoczesne, bardzo designerskie drzwi, które można bez problemu wkomponować w nowoczesna, minimalistyczną czy industrialna stylistykę. Wybór drzwi jest naprawdę ogromny, można też wykonać drzwi na zamówienie, wtedy można mieć pewność, że będą w stu procentach dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb.

Zabezpieczenia antywłamaniowe

Nowoczesne drzwi są nie tylko eleganckie, stylowe i komfortowe w codziennym użytkowaniu, ale również bardzo bezpieczne i wyposażone w zaawansowane technologicznie systemy antywłamaniowe. Są one wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale i tak skonstruowane, że nie ma szansy ich otworzyć żadna niepowołana osoba. Prawdziwym hitem w ostatnich latach są drzwi, których zamki otwierane są na odcisk palca lub za pomocą aplikacji w smartfonach. Wybierając drzwi do naszych domów i mieszkań warto więc zwracać uwagę na ich styl, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Pamiętajmy również, że drzwi do domu kupuje się praktycznie raz w życiu. Powinny być one wizytówką naszej posesji, zachęcać do wejścia do środka, a jednocześnie być solidne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Drzwi zewnętrzne, w odróżnieniu od drzwi wewnętrznych są bowiem narażone na działanie słońca, wody i wiatru. Muszą więc być naprawdę doskonale wykonane i solidne, aby przez wiele lat opierały się tym niszczącym czynnikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>