Jak przystroić biuro na Boże Narodzenie?

Szukasz inspiracji do dekoracji swojego biura w te Święta Bożego Narodzenia? Słusznie! Spędzamy dużo czasu w biurze, czasami nawet podczas świąt. A dlaczego nie, praca jest najważniejsza! Zatem warto więc włożyć w to trochę wysiłku i udekorować miejsce pracy najpiękniej jak tylko się da. Dekorowanie biura na święta to świetny sposób na rozniesienie świątecznej radości, poprawienie nastroju i zbliżenie się do siebie współpracowników. Tutaj zebraliśmy listę najlepszych świątecznych pomysłów na dekorację dowolnego biura. Sprawdź koniecznie!

desk-1283688_960_720

Dekoracja nr 1: święty Mikołaj

Dekoracja w stylu „mikołajowym” nigdy nie wychodzi z mody. A także jest wszechstronna! Nie wierz nam na słowo – najlepiej jak sam zdecydujesz się na takie rozwiązanie i osobiście sprawdzisz, jak wygląda biuro udekorowane słodyczami w stylu Świętego Mikołaja. Nawet choinka pokryta może zostać czerwonym kubraczkiem, aby pasowała do tematu. Możesz iść o krok dalej – i zawiązać pasek wokół drzewa.

Dekoracja nr 2: świąteczne lampki

Czym byłaby dekoracja świąteczna bez odpowiedniego oświetlenia? Zawieś kilka z sznurów z lampkami i zobacz twarz swoich pracowników i współpracowników – na pewno się rozjaśni! Choinka musi wręcz być pięknie udekorowana łańcuchami z mini świateł. Możesz rozważyć umieszczenie mini-światełek na biurku, dlaczego nie!?. Istnieje również wiele nowości w tematyce świątecznych lampek – są nawet te, które można podłączyć do portów USB. Spróbuj tego nowoczesnego pomysłu na dekoracje świąteczne.

Dekoracja nr 3: szalone pomysły

A co powiesz na choinkę ozdobioną przetworzonymi częściami komputerowymi? Reszta biura nie jest dekorowana, ale możesz ją dowolnie ozdobić. Ale spróbuj trzymać się tematu. Jeśli zdecydowałeś się na naukowy motyw, nie próbuj sprawiać, by był zbyt tkliwy lub dziewczęcy.

A może tak zamienić stanowiska pracy w mini biegun północny? Na przykład taki pięknie udekorowany bawełną i płatkami śniegu, aby nadać mu wygląd domu Świętego Mikołaja. Czy masz ochotę dodać tam białe anioły na ścieżce? Będą wyglądać, jakby niecierpliwie czekają, aż Mikołaj wyjdzie. Jeśli rozważasz wykonanie dekoracji w tym stylu, udekoruj tylko jedną część biura, a nie całe biuro, tak zachowasz elegancki umiar.

Dekoracja nr 4: święta na słodko!

Dekoracja świąteczna w biurze nie byłaby kompletna bez słodkości, nie sądzisz? Ale czy kiedykolwiek myślałeś o tym, żeby udekorować biuro lub szafę w biurze na słodko? Zastanawiasz się, jak to będzie wyglądać w biurze? A więc do dzieła!. Polecamy stanowiska ozdobić w pięknie udekorowane ornamenty i cukierki. Możesz przy okazji wręczać torebki z cukierkami swoim pracownikom lub pozwolić im włożyć ręce do słoików z cukierkami wypełnionych:

  • orzechami,

  • słodyczami,

  • suszonymi owocami.

Twoi pracownicy znów poczują się (przez chwilę) jak w latach dzieciństwa!

Na koniec dodamy, że totalni zakochaliśmy się w dekoracjach świątecznych dostępnych w https://zitolo.com. Serpentyny, girlandy i papierowe łańcuszki są prostym, ale skutecznym sposobem urozmaicenia dekoracji. Spróbuj tego w tym roku!

Polecamy:
hushWork – małe pomieszczenie do bezpiecznej pracy w firmie

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>