Innowacyjna aplikacja podatkowa – rozlicz się całkowicie online

 39

Szukasz sposobu na szybkie i wygodne rozliczenie podatku dochodowego? Nie uśmiechają Ci się męczące wizyty w urzędzie i stanie w długich kolejkach? Żaden problem – wystarczy skorzystać z aplikacji Pitbot! Sięgnij po swój telefon lub tablet, ściągnij nasz program i przekonaj się, że załatwianie spraw podatkowych nie musi być koszmarem. Poznaj zalety innowacyjnej aplikacji i zacznij rozliczać się online!

Aplikacja Pitbot – wygoda podczas corocznego rozliczenia

Podatki to dla większości osób mało ekscytujące zagadnienie. Traktujemy rozliczenie z urzędem skarbowym jako konieczność i chcemy mieć to wszystko szybko z głowy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, znamy realia panujące w polskim systemie podatkowym i wiemy, jak uciążliwe może być załatwienie nawet najprostszej sprawy. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom podatników i oferujemy rewolucję – aplikacja Pitbot pozwala na rozliczenie telefonem dosłownie w kilka minut!

Jak działa aplikacja Pitbot?

 

Jak to wszystko działa? Wystarczy, że ściągniesz naszą aplikację (dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS) i założyć darmowe konto. Na początek nic nie płacisz i możesz zrezygnować na każdym etapie rozliczenia. Dopiero na koniec, jeżeli zdecydujesz się złożyć deklarację, wybierzesz odpowiadający Ci pakiet

 

Po pobraniu programu przed Twoimi oczami pojawi się niezwykle przejrzysty, prosty i schludny interfejs. Operowanie nim jest niezwykle intuicyjne i nie powinno sprawić żadnego problemu. Cały proces opierać się będzie na nieskomplikowanych pytaniach, które pozwolą aplikacji wybrać optymalny formularz i dobrać przysługujące Ci ulgi.

 

Nie musisz martwić się także o kwestie bezpieczeństwa – Twoje dane są doskonale szyfrowane i przechowywane wyłącznie na naszym serwerze. Dysponujemy najnowszą technologią w tym zakresie, ponieważ bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Jakie przychody rozliczę za pomocą aplikacji?

Na ten moment aplikacja pozwala na rozliczenie przychodów z PIT 11 Online we wszystkich pozycjach. Tak więc polecamy swoje usługi zarówno pracownikom zatrudnionym na etacie jak i właścicieli własnych działalności gospodarczych. Dzięki naszej aplikacji złożysz formularze takie jak:

  • PIT 36
  • PIT 37
  • PIT ZG

 

Jak widzisz przygotowanie PITu z aplikacją to tylko parę minut, i możliwość rozliczenia z dowolnego miejsca na ziemi – 100% online i bez wychodzenia z domu, czyli pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było! Po co się więc męczyć? Zapraszamy do skorzystania z aplikacji Pitbot.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>