Dla kogo jest praca w Holandii?

20210125144153_g0cd071d22dabd4780373f78fa1a024efc5608cb53fc1209e76bc2c56a2734fe082980caa74af36a91eaeab644853602c_1280.jpgKażdego roku do pracy zza granicą wybiera się wiele tysięcy Polaków. Połowa z nich decyduje się na wyjazd do Holandii. Holandia jest miejscem wielu możliwości zarobkowych. Jest to nie tylko odpowiednie miejsce do pracy, ale również do życia. 

Czy praca w Holandii jest dla mnie?

Jeżeli myślisz o pracy zza granicą, ale zastanawiasz się czy praca w Holandii jest właśnie dla Ciebie – my jesteśmy tu po to, aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Na przyjazd do Holandii w celach zarobkowych co roku decyduje się wyjechać duża ilość polskich pracowników. Wpływ na to ma przede wszystkim fakt, że Holandia jest stosunkowo blisko od Polski, a zarobki są o wiele bardzie satysfakcjonujące.

Mając na względzie to, że język niderlandzki można dla wielu osób wydać się dość trudny do nauczenia, mamy w swojej ofercie również takie propozycje pracy, które go wymagają. Dlatego o to martwić się nie musisz, ponieważ w miejscu tym bez problemu porozumiesz się w języku polskim, niemieckim, bądź angielskim. Natomiast, jeżeli znasz język niderlandzki to również mamy dla Ciebie bardzo interesujące oferty.

Reasumując, praca w Holandii jest dla każdego, kto tylko chce podjąć w tym miejscu zatrudnienie, posiada ważny dowód osobisty lub paszport, jak również nie wzmaga się z żadnymi poważnymi przeciwwskazaniami lekarskimi do wykonywania danego zawodu – a my zajmiemy się resztą! Wyjazd do Holandii w celach zarobkowych jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Praca w Holandii się opłaca?

Decydując się na skorzystanie z usług agencji pośrednictwa pracy możesz mieć pewność, że zarówno cały proces rekrutacji, jak również pobyt w tym miejscu będzie przebiegał w sposób w pełni bezpieczny. Otóż tylko w takiej sytuacji masz gwarancję, że wyznaczone godziny pracy będą w pełni przestrzegane, jak również wypłata będzie zawsze na czas.

Należy jednak pamiętać, że holenderskie realia pracy trochę różnią się od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce. W związku z tym powinniśmy być gotowi, że pracując w Holandii godziny pracy mogą być wyznaczone w przedziale tygodniowym. W miejscu tym można bardzo często spotkać się również z pracą o zróżnicowanych fazach, które są określane, jako A, B oraz C. Dlatego też osoby, które dopiero rozpoczynają pracę w Holandii najczęściej trafiają do fazy A, która charakteryzuje się tym, że trwa 78 tygodni. Musimy również pamiętać o tym, że podejmując legalne zatrudnienie na terytorium Holandii będziemy musieli wyrobić holenderski numer BSN. Oczywiście wyrobienie tego numeru jest w pełni bezpłatne i można tego dokonać w najbliższym miejscowym urzędzie skarbowym. Wszelkie potrzebne dokumenty pomoże wyrobić Holland Contracting!

 

1 Komentarz

  1. Piotrek pisze:

    Hej, jaka praca Holandia jest najbardziej popularna wśród Polaków? Gdzie najlepiej szukać ofert i w jakich firmach warto szukać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>