Dla kogo jest praca w Holandii?

20210125144153_g0cd071d22dabd4780373f78fa1a024efc5608cb53fc1209e76bc2c56a2734fe082980caa74af36a91eaeab644853602c_1280.jpgKażdego roku do pracy zza granicą wybiera się wiele tysięcy Polaków. Połowa z nich decyduje się na wyjazd do Holandii. Holandia jest miejscem wielu możliwości zarobkowych. Jest to nie tylko odpowiednie miejsce do pracy, ale również do życia. 

Czy praca w Holandii jest dla mnie?

Jeżeli myślisz o pracy zza granicą, ale zastanawiasz się czy praca w Holandii jest właśnie dla Ciebie – my jesteśmy tu po to, aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Na przyjazd do Holandii w celach zarobkowych co roku decyduje się wyjechać duża ilość polskich pracowników. Wpływ na to ma przede wszystkim fakt, że Holandia jest stosunkowo blisko od Polski, a zarobki są o wiele bardzie satysfakcjonujące.

Mając na względzie to, że język niderlandzki można dla wielu osób wydać się dość trudny do nauczenia, mamy w swojej ofercie również takie propozycje pracy, które go wymagają. Dlatego o to martwić się nie musisz, ponieważ w miejscu tym bez problemu porozumiesz się w języku polskim, niemieckim, bądź angielskim. Natomiast, jeżeli znasz język niderlandzki to również mamy dla Ciebie bardzo interesujące oferty.

Reasumując, praca w Holandii jest dla każdego, kto tylko chce podjąć w tym miejscu zatrudnienie, posiada ważny dowód osobisty lub paszport, jak również nie wzmaga się z żadnymi poważnymi przeciwwskazaniami lekarskimi do wykonywania danego zawodu – a my zajmiemy się resztą! Wyjazd do Holandii w celach zarobkowych jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Praca w Holandii się opłaca?

Decydując się na skorzystanie z usług agencji pośrednictwa pracy możesz mieć pewność, że zarówno cały proces rekrutacji, jak również pobyt w tym miejscu będzie przebiegał w sposób w pełni bezpieczny. Otóż tylko w takiej sytuacji masz gwarancję, że wyznaczone godziny pracy będą w pełni przestrzegane, jak również wypłata będzie zawsze na czas.

Należy jednak pamiętać, że holenderskie realia pracy trochę różnią się od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce. W związku z tym powinniśmy być gotowi, że pracując w Holandii godziny pracy mogą być wyznaczone w przedziale tygodniowym. W miejscu tym można bardzo często spotkać się również z pracą o zróżnicowanych fazach, które są określane, jako A, B oraz C. Dlatego też osoby, które dopiero rozpoczynają pracę w Holandii najczęściej trafiają do fazy A, która charakteryzuje się tym, że trwa 78 tygodni. Musimy również pamiętać o tym, że podejmując legalne zatrudnienie na terytorium Holandii będziemy musieli wyrobić holenderski numer BSN. Oczywiście wyrobienie tego numeru jest w pełni bezpłatne i można tego dokonać w najbliższym miejscowym urzędzie skarbowym. Wszelkie potrzebne dokumenty pomoże wyrobić Holland Contracting!

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Piotrek pisze:

    Hej, jaka praca Holandia jest najbardziej popularna wśród Polaków? Gdzie najlepiej szukać ofert i w jakich firmach warto szukać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>