Czy Polskie gospodarstwa potrzebują zmiękczaczy wody? Znajdź niszę i zacznij biznes!

why-you-need-a-water-filter-990x556

Wiele regionów Polski potrzebuje możliwości korzystania ze zmiękczaczy wody, ponieważ woda z kranu każdego dnia wpływa na wiele aspektów codziennego życia. Twarda woda, na przykład, może zaparzyć odpływy i stwarza to liczne problemy. Ponadto, twarda woda może przyczynić się do problemów zdrowotnych, takich jak kamienie żółciowe i kamienie nerkowe. To wszystko sprawia, iż zainwestowanie w biznes oparty na zmiękczaniu wody naprawdę jest dzisiaj opłacalny.

Jak zacząć?

Trzeba zrobić porządny research na danym obszarze czy wystarczające zapotrzebowanie na zmiękczacze wody, Trzeba też wykonać wszystkie niezbędne badania, aby skutecznie rozpocząć kampanię marketingową. Na początku poczta pantoflowa będzie najlepszą metodą reklamy, dlatego warto sprzedawać zmiękczacze wody, które klienci mogą z entuzjazmem polecić. Dobrze jest też sprawdzić dostępne raporty użytkowników, aby dowiedzieć się, które modele są przez nich uznawane na najlepsze.

Rzeczy, których potrzebujesz

• Raporty konsumentów na temat zmiękczaczy wody
• Zezwolenie na prowadzenie działalności
• Biuro i powierzchnia handlowa
• Samochody ciężarowe
• Broszury
• Wizytówki

Przegląd wszystkich marek i modeli sprzętu do zmiękczania wody.

Dla ciebie jako dystrybutora bardzo ważne jest to, by sprawdzić wszystkie dostępne zmiękczacze wody i porozmawiać z dealerami. Zapoznaj się ze sprzętem w każdym przedziale cenowym, aby określić, co potencjalni klienci prawdopodobnie uznają za atrakcyjną ofertę. Porozmawiaj z mentorem biznesowym o akceptowalnej marży zysku, biorąc pod uwagę koszty ogólne i rozruchowe, gdyż w ten sposób trzeba będzie coś odjąć od całości przychodów.

Wybierz urządzenie do zmiękczania wody, które ma szanse podbić dany rynek, jednak przed ubieganiem się o licencję biznesową należy uzyskać umowę dealerską lub franchisingową na danym obszarze. Znajdź powierzchnię biurową i powierzchnię handlową dla swojej firmy, która będzie zlokalizowana w dogodnym miejscu dla potencjalnych klientów w wybranym regionie.

Zatrudnianie pracowników oraz wynajem lub kupno ciężarówek do dostaw to kolejny krok biznesu. Trzeba też posiadać profesjonalne broszury i wizytówki drukowane w celach biznesowych. Warto też tworzyć sieć kontaktów do innych profesjonalnych wykonawców, takich jak hydraulicy czy wykonawcy budownictwa domowego, aby gdy tylko pracownicy będą gotowi rozpocząć pracę – zacząć działać.

Marketing

Zarejestruj się jako sprzedawca na lokalnym rynku, aby pokazać sprzęt i produkty. Edukacja lokalnych mieszkańców poprzez wywiady w mediach informacyjnych o złych skutkach twardej wody i zaletach miękkiej wody. To bardzo pomocne. Zaproponuj potencjalnym klientom umyć włosy, na przykład w dostarczonej im miękkiej wodzie by zobaczyli różnice. Pokaż im, jak miękka woda pozostawia miękkie włosy, pozostawia dużo czystsze i jak dobrze wpływa na wygląd stylizowanych włosów.

Oferuj też zniżki dla klientów, którzy zachęcają swoich przyjaciół i współpracowników do zakupu lub wypożyczenia sprzętu do zmiękczania wody. To zawsze dobrze działa.

Poradnik opracowano wspólnie z portalem http://www.zmiekczacze.com

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach