Bramki elektromagnetyczne – sposób na złodzieja!

bramki-elektomagnetyczneCo to są bramkielektromagnetyczne?

Bramki elektromagnetyczne możemy już spotkać w każdym lokalu handlowym, jednak najczęściej widzimy bramki w sklepach. Są to nowoczesne systemy zabezpieczające sterowane za pomocą specjalnego oprogramowania przez komputer. Systemy Dialoc ID to najnowocześniejsze konstrukcje pozwalające na wyeliminowanie większość fałszywych alarmów.

Bramki elektromagnetyczne – gdzie się je stosuje?

Bramki dedykowane są wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo i skuteczność zabezpieczenia to najwyższy priorytet. Stosuje się je w supermarketach do zabezpieczenia towarów sklepowych, w bibliotekach, wypożyczalniach, księgarniach, czy drogeriach. Podstawa z malowanego proszkowo aluminium stabilizuje bramkę i czyni ją odporną na uderzenia wózkami zakupowymi. Bramki sklepowe najczęściej umieszczane są przy stanowiskach kasowych, natomiast w mniejszych lokalach przy wyjściu i wejściu.

Na czym polegają bramki magnetyczne w sklepach?

Podstawowy system, który posiadają bramki sklepowe składa się z dwóch anten i elektroniki sterującej. Każdy system wyposażony jest w dźwiękowy i wizualny alarm. Dzięki zastosowaniu cyfrowych rozwiązań, bramki bardzo dobrze spełniają swoje funkcje nawet w bardzo trudnych warunkach pracy, natomiast zamontowane w nich anteny z akrylowego szkła odporne są na działanie promieniowania UV i warunków atmosferycznych.

Bramki w sklepie to dobry sposób na złodzieja

kondensatoryBramki wejściowe sklepowe są najbardziej czułe na przedmioty metalizowane Współpracują z wąskimi, trudnymi do zlokalizowania przez złodzieja etykietami antykradzieżowymi. Etykiety do bramek antykradzieżowych pozwalają zabezpieczać produkty, których ochrona jest niemożliwa przy pomocy systemów radiowych i akustyczno-magnetycznych. Zabezpieczają nas przed nieuprawnionym wyniesieniem z placówki naszych towarów, minimalizuje straty i sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelniejsi sprzedawcy w oczach klientów.

Zalety bramek elektromagnetycznych

Oczywistą zaletą jest zapobieganie kradzieżom, co przyczynia się na minimalizowania strat. Warto jednak pamiętać, że złodzieje mają najróżniejsze sposoby na radzenie sobie z zabezpieczeniami. W większych placówkach niezbędna więc okaże się więc obecność człowieka w postaci ochrony. Podstawy bramek sklepowych wykonane są ze stali nierdzewnej lub wytrzymałego anodowanego aluminium. Tego typu bramki elektromagnetyczne z powodzeniem wykorzystać można zarówno we wnętrzach, jak i w trakcie imprez plenerowych.

Przeczytaj także:
Jak chronić stal przed rdzą?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>