Benefity pozapłacowe – sprawdź prosty system kafeteryjny

13b7dfb14e92345485b2a5d6f7669e10

Narzucane limity produkcyjne, rosnące tempo konkurencji powodują, że współczesny człowiek ma coraz mniej czasu. To odbija się w sposób negatywny na zdrowiu oraz na kontaktach rodzinnych. Tym samym dbałość o te dwa ostatnie elementy stała się czymś bardzo istotnym. Jednym ze sposobów na uwolnienie się, chociaż na chwilę od kwestii zawodowych jest korzystanie z różnego rodzaju form rozrywki. Dlatego też nasza firma postanowiła stworzyć benefity system kafateryjny, dzięki któremu w łatwy sposób można zrealizować wiele różnych pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu. System ten oczywiście jest kierowany w głównej mierze do pracodawców. Jest on zaprojektowany oraz stworzony w taki sposób, aby stanowić świetny system motywacyjny.

Benefity dla pracowników, jako doskonała forma motywacji.

Jest to coś oczywistego, że najlepszą formą motywacji pracowników są finanse. Jeśli w tym zakresie pracownik jest zadowolony, jeśli jego płaca spełnia jego oczekiwania, to wówczas jest on odpowiednio zmotywowany do wytężonego wysiłku. Można powiedzieć, że dzięki temu ma poczucie sensu swojej pracy, wykonywania swoich obowiązków, sensu angażowania się w owe obowiązki. Jednakże okazuje się, że same pieniądze to nie wszystko. Istotnym elementem stają się bowiem benefity pozapłacowe. Można do nich na pewno zaliczyć różnego rodzaju bilety do kina, parków rozrywki, wyjazdy integracyjne oraz innego rodzaju imprezy finansowane oczywiście przez pracodawców. Dlatego też stworzyliśmy program MyBenefit, dzięki któremu realizacja owych benefitów pozapłacowych jest nie tylko możliwa, ale jest dziecinnie prosta.

Work- life balance

Zadowolony pracownik to bardziej wydajny pracownik. Ta teza stała się podstawą do tego, abyśmy stworzyli produkt idealny. Karta Multisport, program MyBenefit to określone benefity dla pracowników, dzięki którym mogą oni bez większego wysiłku zaplanować swój wolny czas z rodziną, mogą zaplanować atrakcje weekendowe czy też urlopowe. Życie zawodowe oraz prywatne współczesnego człowieka bardzo mocno są związane, aczkolwiek ważne jest znalezienie odpowiedniego rozgraniczenia pomiędzy tymi dwoma pojęciami. Zrozumienie tej zasady wpływa nie tylko korzystnie na zdrowie jednostki, ale ponadto jest bardzo korzystne dla pracodawców. Ci mają większą pewność, że pracownik zadowolony ze swojego życia prywatnego, mający odpowiedni czas dla rodziny, zapewniający jej odpowiednie atrakcje, to pracownik bardziej zmotywowany do wytężonego wysiłku.

Dlaczego nasze benefity pracownicze się sprawdzają?

Oczywiście każdy może indywidualnie zaplanować swój czas wolny. Teoretycznie jak najbardziej tak. Szczegółowe badania pokazują jednak, że stworzony przez nas system kafateryjny się sprawdza. Dlaczego? Jest to system znacząco ułatwiający kwestię zaplanowania czasu wolnego, zapewnienia odpowiedniej rozrywki. Dotyczy on takich sfer codziennego życia jak:

– sport, rekreacja

– kultura, rozrywka

– realizacja swoich pasji

Zapotrzebowanie na odpowiednią rozrywkę jest ogromne. Jest ono o tyle duże, że współcześnie mamy do czynienia z ogromnym jej zróżnicowaniem, z pojawianiem się nowych jej form. Tym samym trudno jest nie proponować czegoś nowego, dotychczas nieznanego, odległego, a z drugiej strony fascynującego i inspirującego. Nasz program benefitowy sprowadza się do stworzenia możliwości zakupu dowolnej atrakcji za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej. Każdy z pracowników danej firmy ma dostęp do nich poprzez indywidualne konto, które jest zasilane określoną kwotą środków przez pracodawcę. Jednocześnie też dana osoba decyduje czy dokonuje zakupu dostępu do danej atrakcji ze środków przekazanych przez pracodawcę, czy też ze swoich prywatnych.

Znaczenie benefitów pozapłacowych jest we współczesnej rzeczywistości bardzo duże. Zdajemy sobie sprawę, że w tym względzie oczekiwania współczesnego pracownika jest rosnące. Tym samym stworzyliśmy produkt doskonale odpowiadający na potrzeby pracodawców oraz ich pracowników. Motywowanie poprzez podniesienie pensji ma głęboki sens, aczkolwiek nie jest to wystarczające. Tym samym MyBenefit to produkt, który pozwoli dodatkowo zmotywować swoich pracowników. Zapraszamy tych większych oraz mniejszych pracodawców do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy. Dokonujemy prezentacji naszego produktu w dowolnym miejscu oraz dogodnym dla danego podmiotu terminie. Sam produkt również dostosowujemy do indywidualnych wymagań danego podmiotu, danego pracodawcy chcącego odpowiednio i skutecznie zmotywować swoich podwładnych.

Autor: redakcja MyBenefit.pl

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>