5 sekretów udanej pierwszej randki

pistol-g4b018fca0_640Często mamy duże nadzieje na pierwszą randkę z kimś, kim jesteśmy zainteresowani. Ale czy zawsze nasze oczekiwania się spełniają? Aby pierwsze spotkanie było łatwe i przyjemne dla obu stron, należy przestrzegać kilku zasad.

Po pierwsze, trzeba wybrać odpowiedne miejsce. Kiedy myślimy o randce, zwykle wyobrażamy sobie przytulną kawiarnię, romantyczny spacer w parku lub pójście do kina. Oczywiście te warianty są jak najbardziej trafne, ale czemu nie zorganizować coś niezwykłego, jak na przykład ekstremalną rozrywkę w strzelnicy (Wrocław). W taki sposób możesz nie tylko zaskoczyć twoją połówkę, podarować niezapomniane emocje, ale i sprawdzić na ile on czy ona jest osobą odważną i gotową na eksperymenty. 

Po drugie, należy być szczerym i otwartym, nie bać się zadawać pytania. Pytaj o to, co jest dla ciebie naprawdę ważne lub interesujące. Psychologowie twierdzą, że ludzie lubią mówić o sobie, więc grzech z tego nie skorzystać. Pokazując szczere zainteresowanie, sprawiasz, że osoba poczuje się z tobą bardziej zrelaksowana i wesoła.

Trzecia kwestia – to prezenty. Nieraz zastanawiamy się, czy warto podarować coś miłego, żeby nie tylko sprawić dobre pierwsze wrażenie, ale i żeby osoba nas zapamiętała po randce. Jeśli w przypadku dziewczyn kwiaty lub słodycze robią robotę za ciebie, to w przypadku chłopaków możliwie akurat strzelnica to wspaniały prezent. Nawet jeśli nie skorzystacie z tego na pierwszym spotkaniu, będzie to cudowna okazja umówić się na kolejne.

Czwartym sekretem jest wiara w siebie. Ta zasada powinna stać się dla ciebie aksjomatem. Miłość do samego siebie, odpowiednia samoocena i pewność siebie to główne składniki twojego przyszłego sukcesu. I to nie tylko na pierwszej randce. Te cechy tworzą twój wewnętrzny rdzeń równowagi i to one są podstawą twojej charyzmy i atrakcyjności.

No i porada na sam koniec – nie przesadzaj z myśleniem do przodu. Doświadczenie pokazuje, że osoba, która jest zbyt zafiksowana na wyniku, ma drastycznie zmniejszone szanse na jego osiągnięcie. Jest to niewytłumaczalne, ale jest to fakt. Być może jednak chodzi o nadmierne napięcie, które nikomu nie jest potrzebne. Naszym zadaniem jest zaprezentowanie się w taki sposób, aby współrozmówca chciał cię ponownie zobaczyć.

Bądź prosty, szczery, pytaj, uśmiechaj się, wierz w siebie!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>