5 przykładów na nietypowe miejsca organizacji imprez firmowych

dejen-de-trabajar-4-pasos-p-jpg_800x0-jpg_626x0

Imprezy integracyjne stacjonarne lub wyjazdowe to nieodłączny element kultury organizacyjnej w każdej firmie. Takie wyjazdy dają pracownikom możliwość bliższego poznania się, są też jednym z działań, które budują lojalność pracownika wobec firmy. Przygotowując wyjazd firmowy warto więc zadbać o to, by był on atrakcyjny pod każdym względem.

Imprezy firmowe niekoniecznie muszą oznaczać kilkudniowy wyjazd do zagranicznego hotelu. Dobrze bawić się można także na miejscu, bez konieczności planowania dłuższego wypadku. Takie jednodniowe imprezy okolicznościowe świetnie sprawdzają się szczególnie w sezonie wiosenno-letni, ale bez problemu można też zorganizować ciekawe wydarzenie także w sezonie o mniej sprzyjającej pogodzie. Gdzie warto zorganizować imprezę firmową?

1. Stadnina koni

Stadniny koni oferują nie tylko możliwość nauki jazdy konnej, ale często także kuligi, zorganizowane imprezy, możliwość spędzenia czasu przy ognisku. Niemal w każdym mieście można znaleźć ciekawą ofertę kuligów czy przejażdżek bryczkami. To świetny sposób na zabawę na świeżym powietrzu, połączoną z integracją. Kulig czy wypad na ognisko z kiełbaskami można zorganizować praktycznie o każdej porze roku, pod warunkiem, że pogoda dopisze.

2. Aquapark

Basen i inne atrakcje w centrach wodnej rozrywki pozwolą spędzić czas aktywnie, dzięki czemu można się zrelaksować, odstresować, naładować baterie, a przy tym można się także bliżej poznać. Imprezy na basenie to nie tylko możliwość korzystania ze zjeżdżalni czy torów wodnych, ale również okazja do skorzystania z sauny czy odnowy biologicznej. Taki firmowy wypoczynek z pewnością będzie udany, a pracownicy wrócą do pracy w pozytywnym nastroju i w dobrych humorach.

3. Pałac lub zamek

Średniowieczne zamki w dzisiejszych czasach często funkcjonują jako nowoczesne hotele, oferujące turystom ciekawe atrakcje. Świetnie sprawdzają się jako miejsca wyjazdów integracyjnych dla firm. Pracownicy mogą nocować w starodawnych komnatach, oglądać walki rycerskie czy brać udział w tradycyjnej biesiadzie z regionalnymi potrawami. Taka krótka podróż w czasie dostarcza wielu emocji, a przy tym jest doskonałą formą rozrywki i odpoczynku.

4. Escape room

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne są escape roomy, które masowo powstają w mniejszych i większych miastach. Zabawa w nich polega na tym, że uczestnicy muszą rozwiązać szereg zagadek i odpowiedzieć na wiele pytań, aby wydostać się z pomieszczeń w określonym czasie. To świetna forma rozrywki, a przy tym doskonale wpisuje się w firmową potrzebę integracji pracowników i nauczenia ich pracy zespołowej.

5. Hala stalowa

dyskoteka jastrzębia góraTo potężna przestrzeń, w której można zorganizować praktycznie każdą imprezę integracyjną na dowolną liczbę osób. Świetnym pomysłem są imprezy tematyczne, wymagające określonej scenerii i przebrań. Hale są dosyć proste w aranżacji, więc bez problemu można je zaaranżować na potrzeby danej imprezy.

Aby hala stalowa była dobrym miejscem na imprezy integracyjne, musi to być obiekt bezpieczny, doskonale wykonany i spełniający wszystkie wymagania techniczne. Oprócz miejsc imprezowych, hale idealnie sprawdzają się jako pomieszczenia magazynowe, logistyczne, zaplecze techniczne oraz jako miejsca biurowe.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.rexbud.com.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>