Szukasz kantoru online godnego zaufania? Obierz kurs na Walutomat!

Szukając internetowej platformy do wymiany walut użytkownik dość szybko zainteresuje się platformą Walutomat. Ten internetowy kantor to wyjątkowy twór – w nim bowiem swoistością jest to, że to użytkownicy decydują o wysokości kursów. Jest też nazywany największą w Europie społecznościową platformą wymiany walut. Zainteresowani jego potęgą i renomą postanowiliśmy bliżej sprawdzić jego działanie – najważniejsze wnioski umieszczamy poniżej.

money-2991837_960_720

Walutomat – to proste!

To, co ujmuje większość osób podczas korzystania z Walutomatu, to prostota jego działania. Wchodząc na stronę od razu wiadomo co należy zrobić. Po sprawdzeniu hasła „walutomat opinie ”, te informacje się potwierdzają – kantor spełnia obietnicę oferowania ogromnych możliwości, prostoty i bezpieczeństwa.

Miłą niespodzianką już na starcie jest kod rabatowy na pierwszą transakcję. Wystarczy podać swój adres e-mail, by zyskać kod rabatowy i obniżyć prowizję na pierwszą trnsakcję o 75%.
Ale po kolei – co zrobić, aby skorzystać i z tego kantoru i z obiecanego rabatu? W pierwszej kolejności oczywiście należy podjąć decyzję co do preferowanego rodzaju wymiany. Na użytkowników Walutomatu czekają dwie opcje:

  • wymiana z portfela,
  • wymiana przelewem.

Pierwsza z nich bazuje na elektronicznej skarbonce. To dzięki niej można dowolnie wpłacać i wypłacać środki, co jest bardzo wygodne, jeśli należy się do osób, które nie lubią czekać na przelew. Oczywiście, gdy wymiana zostanie przeprowadzona prawidłowo, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać pozyskane na środki na wskazany rachunek bankowy. Ten rodzaj wymiany jest zalecany szczególnie dla osób, którym zależy na częstych wymianach w większych ilościach.

Natomiast drugi sposób to „tradycyjna” internetowa wymiana walut w oparciu o przelew. To dobry pomysł dla osób, którym zależy na szybkiej wymianie środków i ich jak najszybszym posiadaniu na wskazanym koncie bankowym.

Po wybraniu rodzaju wymiany Walutomat prosi użytkownika o określenie swoich preferencji dotyczącej kursu wymiany. Mówiąc dokładniej, chcąc skorzystać z możliwości tego internetowego kantoru, musisz określić, czy wolisz sam określić kurs wymiany, czy też zostawiasz to zautomatyzowanym procesom. Musisz też zdecydować, jak ma być określany kurs wymiany. Znów masz dwie opcje do wyboru – w pierwszej, gdzie określany jest onna podstawie aktualnie najlepszych dla Ciebie ofert innych użytkowników, w drugiej sam dokonujesz wyboru, sam określasz wysokość kursu, który cię satysfakcjonuje. Na koniec trzeba ustalić preferencje co do terminu realizacji wymiany i właściwie wszystko już gotowe. Teraz pozostaje już jedynie czekać na wiadomości sms-owe i e-mailowe dotyczące kolejnych etapów wymiany, co samo w sobie daje niejako wewnętrzny spokój i pewność, że środki nie znikną w eterze – ale są w dobrych rękach i, gdy tylko będziemy tego chcieli, znajdą się na naszym koncie.

Nic więc dziwnego, ze tak wiele osób decyduje się właśnie na Walutomat!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>