Skórzana torba na ramię – jak doprowadzić ją do pożądanej czystości?

business-1853682_960_720Na pewno nie chcesz pójść na spotkanie biznesowe lub ważne miejsce z poplamioną skórzaną torbą lub teczką. Wygląda to nieprofesjonalnie i często robi złe wrażenie na temat swojej postaci. Zdecydowanie dobrze jest wiedzieć, jak czyścić skórzaną torbę lub teczkę, więc oto kilka doskonałych wskazówek konserwacyjnych z których nie tylko skorzysta Twoja torba ale i portfele skórzane, czy pozostała męska galanteria skórzana, jaką posiadasz.

Pamiętaj, że wskazówki zawarte w tym artykule mogą dotyczyć każdego rodzaju skórzanej teczki lub torby, więc nie zniechęcaj się faktem, że torebki damskie czyści się tak samo. Cokolwiek robisz – musisz się też upewnić, że robisz to na wysokiej jakości skórze, takiej jak torby z https://brodrene.eu/. Jeśli jest to lekka skóra, która nie wygląda na bardzo wysoką jakość, może to nie pójść tak gładko, jak tu opisujemy.

Wprowadzenie

Dzisiaj chciałem pokazać kilka sztuczek, które mam do czyszczenia starych skórzanych toreb. Teraz możesz mieć wysokiej jakości skórzaną torbę, którą miałeś od dłuższego czasu i nadal jest konstrukcyjnie zdrowa, ale być może jest trochę brudna i wygląda na nieco zaniedbaną. Są więc zdecydowanie sposoby i sztuczki, których możesz użyć, aby przywrócić ten przedmiot do życia.

Jak wyczyścić skórzaną torbę?

-Najpierw weź trochę wody z mydłem i po prostu zmocz trochę plamę.
-Następnie użyjesz środka do czyszczenia skóry. Możesz go uzyskać w lokalnym sklepie naprawczym ze skóry lub w lokalnym sklepie naprawczym obuwia – nieco kosztuje, ale jest całkowicie tego warta, ponieważ jest to skuteczny produkt. Po prostu pocierasz go tu na miejscu, gdzie pojawiła się plama.
-Weź zwykłą gąbkę domową, ale upewnij się, że jest czysta, a po prostu delikatnie poleruj powierzchnię tylną stroną gąbki. Nie chcesz robić tego zbyt mocno, ponieważ możesz zdecydowanie uszkodzić lub zepsuć skórę. Wystarczy trochę naciskać i wykonywać ruchy okrężne
-Przetrzyj powierzchnię czystą szmatką i powtarzaj kroki, aż plama zostanie całkowicie usunięta.

Usuwanie białego zadrapania

jeśli Twoja torba ma na powierzchni ma trochę trudnych skaz powierzchniowych, czasem lepiej je zostawić bo pokazują wiek i wygląd torby oraz podkreślają jej jakość. Ale inaczej jest jeśli chodzi o białą powierzchnię w formie zadrapania. Jest to powszechny problem w przypadku skórzanych toreb tylko dlatego, że nosisz je ze sobą przez cały dzień i nigdy nie wiesz, co może je zarysować. Możemy zastosować tę samą technikę, co wcześniej (w przypadku brązowej skórzanej torby).

Usuwanie czarnego zadrapania

Jeśli torba jest w naprawdę dobrym stanie, ale jedyne, co jest nie tak z nią, to czarne zarysowanie – też da się coś z tym zrobić. To małe czarne zadrapanie na powierzchni i tego rodzaju ślady często pojawiają się na dolnej części torby w momencie, gdy się je gdzieś kładzie. Można go zdecydowanie usunąć przy użyciu tej samej techniki, co wcześniej opisana.

Tylko, po prostu upewnij się, że robisz to naprawdę delikatnie. Nie rób tego zbyt szorstko, ponieważ jeśli na torbie znajduje się farba lub torba jest pomalowana, może to zbyt mocno zdjąć farbę lub zepsuć skórę.

[TB]

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>