Odśnieżanie – szansa dla bezrobotnych

Co raz częściej można zobaczyć reklamy które mówią o usługach odśnieżania w miastach lub na obrzeżach. Często duże firmy nie są w stanie skutecznie i szybko odśnieżyć odległych terenów, dlatego odśnieżanie lokalnych miejscowości jest szansą dla bezrobotnych. Wystarczy skombinować starszy samochód, dorobić jakiś pług i już mamy samochód którym przez zimę można dorobić sobie niezły pieniądz.

Często pługi robi się z samochodów które mało palą, np. Fiat 126p. lub Cinquecento, ale ostatnimi czasy popularne stają się także i Quady. Jak wykonać taki pług? Jest w Internecie wiele poradników, choćby na youtube.pl lub innych stronach.

Można zgromadzić większą ilość osób, na przykład kolegów z osiedla i w 5 osób odśnieżać place, chodniki itp.

Wiele osób, firm instytucji jest zainteresowana szybkimi akcjami odśnieżania ponieważ pług który został wynajęty przez gminę nie zdąża zwykle na czas.

W okresie zimowym jest to więc sposób dla bezrobotnych na pracę.

Żeby tylko jeszcze śniegu było dużo :)

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Powiązane tematycznie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>