Koniec zimy, początek prac ogrodowych

sztucza-trawaStyczeń. Luty. Koniec zimy? No może nie tak od razu, ale przynajmniej jest nadzieja. Nadzieja na to, że już w marcu zacznie odradzać się przyroda. Powoli, powoli, zacznie nadchodzić wiosna. Z jednej strony fajnie, ale pamiętajmy, że nie tylko przyroda musi zbudzić się z zimowej melancholii. To także początek prac ogrodniczych. Uff, na szczęście jest syntetyczna trawa z rolki. Dystrybutor sztucznej trawy zadbał o to, aby prace ogrodowe w tym roku nie były zbyt męczące. A co jeszcze bardziej zaskakujące… wiosna – dzięki syntetycznej murawie – ma szansę przyjść w tym roku nawet dużo wcześniej.

Syntetyczna murawa jest odporna na czynniki zewnętrzne

To proste. Wystarczy zamówić syntetyczną murawę. Dystrybutor sztucznej trawy przyjedzie pod wskazany adres. I już. Montaż sztucznej trawy nie jest zbyt trudne. To trawa syntetyczna, czyli nie naturalna (choć wyglądająca naturalnie, ale o tym później), a tym samym odporna na czynniki atmosferyczne. Odporna na deszcze. Na śnieg. Na wiatr. Na błoto. Słońce. Odporność na czynniki zewnętrzne to jej główna zaleta. Stąd bardzo dobrze sobie radzi w miejscach trudnych, na przykład na boiskach piłkarskich usytuowanych nie w pomieszczeniach ale na wolnej powierzchni. W takich warunkach niespodziewany deszcz albo śnieg mogłyby zabłocić naturalną murawę i spowodować zamieszanie w trakcie meczu typu ubłocenie sportowców, poślizgnięcia, wypadki, itp.

Sztuczna murawa daje wolność

Trawa z rolki jest także bardzo wygodna w utrzymaniu. Nie trzeba jej nawozić. Nie trzeba jej podlewać. Można na przykład spokojnie wyjechać na wakacje. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy z jednej strony lubią piękne widoki i estetyczne otoczenie wokół a z drugiej strony nie mają czasu na to, by pielęgnować sztuczną murawę. Albo zwyczajnie nie lubią. Sztuczna trawa to także pewnego rodzaju wyzwolenie. Wyzwolenie z praw natury. Bo wiosna jest piękna, ale przychodzi raz do roku. Dzięki sztucznej murawie wiosna ma szansę przyjść dużo wcześniej, na przykład już w lutym, a nawet w grudniu. Szczególnie, że układanie sztucznej trawy jest dziecinnie proste.

Z trawą z rolki wygrywasz marzenia

Czyli oszczędzamy czas – czas potrzebny na pielęgnację trawników jest minimalny. Oszczędzamy pieniądze. Nie potrzebujemy dodatkowej infrastruktury i pielęgnacji. Oszczędzamy nerwy – jeśli kogoś denerwują prace ogrodowe. A wygrywamy? Wygrywamy marzenia. Bo syntetyczna murawa pozwala spełnić marzenia o własnym Wembley. O czym marzy niejedne dziecko. A którego zbudowanie w naturalny sposób jest bardzo czasochłonne.

Dystrybutor sztucznej trawy oferuje…

Syntetyczna murawa dostępna jest w różnych rodzajach. Wszystkie te rodzaje maja jednak wspólną cechę – układanie sztucznej trawy, bez względu na rodzaj, nie jest skomplikowane. Na przykład Trawa Soft – zaawansowana technologicznie oraz jakościowo. Albo Trawa Epic – odporna na czynniki zewnętrzne. Z kolei Trawa Camp jest niezwykle miękka oraz miła w dotyku, wzbogacona specjalnym lateksem, który kopiuje naturalną trawę. Wyjątkowo ciekawa pod względem estetycznym jest także Trava Prestige – składa się z różnych odcieni zieleni imitujących tradycyjną trawę.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>