Zobacz sam, jak biały uśmiech pomaga w karierze!

ta praca agdBadania pokazują, że 80 procent mężczyzn i kobiet w wieku od 18 do 49 lat chce mieć bielsze zęby. Te wszystkie pieniądze, które wydajemy na produkty do wybielania zębów które są sprzedawane bez recepty każdego roku, naprawdę to potwierdza. Kiedy spotykasz kogoś nowego, jedną z pierwszych rzeczy, które dana osoba zauważa, jest twój uśmiech.

Żyjemy również w autoportretowym i profilowym społeczeństwie, w którym nasz wizerunek oznacza więcej niż kiedykolwiek w życiu społecznym i zawodowym. Jak dokładnie może Ci pomóc wysokiej jakości szczoteczka soniczna i inne narzędzia niezbędne w odpowiednim utrzymaniu higieny jamy ustnej, prowadzącym w efekcie do białych zębów?

1. Zwiększenie pewności siebie

To niesamowite, jak wielką różnicę w tej kwestii odczuwają pacjenci po zaledwie jednej profesjonalnej sesji wybielania zębów. Bielsze zęby doprowadzają do ​​zwiększenia pewności siebie, a nikomu nie trzeba tłumaczyć, jakie to ma znaczenie dla kariery.

2. Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenia są tak ważne w budowaniu relacji społecznej, a nawet profesjonalniej i zawodowej – nie można tego pominąć. Wzmocnienie pewności siebie, które uzyskujesz z pomocą bielszych zębów, pozwala ci chodzić pewniej i takim być w relacjach, bardziej otwartym tworząc wrażenie bardziej pozytywnym.

3. Lepsze perspektywy kariery

W ankiecie przeprowadzonej przez jeden z amerykańskich instytutów 74 procent ankietowanych stwierdziło, iż ich zdaniem ​​uśmiech który nie postrzegany jako atrakcyjny może zaszkodzić postępowi zawodowemu.

4. Kradnie światło reflektorów

Ludzie, którzy są niezadowoleni z innych obszarów twarzy, takich jak zmarszczki lub drobne zmarszczki, często stawiają na bielszy uśmiech, który pomaga przyciągnąć uwagę, wtedy odbiorcy skupiają się raczej na zębach niż na innych obszarach twarzy, z których ich posiadacze są mniej zadowoleni.

5. Przyjacielski wygląd

Osoby, które częściej się uśmiechają, są postrzegane jako bardziej przyjazne, wynika z badań. Kiedy wybielisz zęby czy też zainwestujesz w narzędzia takie jak https://www.rtvagd.net/irygator-do-zebow/ to uzyskane zwiększenie pewności siebie z pewnością spowoduje, że będziesz uśmiechać się pewniej i częściej, sprawiając tym samym, że stajesz się bardziej przyjazny, otwarty.

6. Lepszy ogólny stan zdrowia jamy ustnej

Kiedy pacjent inwestuje czas i pieniądze w wybielanie zębów (nawet jeśli jest to bardzo przystępne i może być wykonane w jednym krótkim terminie), wyniki są tak ekscytujące, że o wiele bardziej prawdopodobne jest dalsze dbanie o zęby w celu sprawić, by wyniki trwały jak najdłużej. To zwiększenie codziennej pielęgnacji jest świetne dla zębów i dziąseł.

7. Aktualizacja zdjęcia profilowego

Gdy zobaczysz wyniki profesjonalnego zabiegu wybielania zębów, nie będziesz mógł się oprzeć pokusie robienia nowych zdjęć do profili w mediach społecznościowych!

8. Wyglądaj młodziej

Zęby są jednym z wizualnych skojarzeń, które podświadomie kojarzymy z wiekiem. Wraz z wiekiem nasze zęby są narażone na więcej potencjalnych plam i czynników środowiskowych, które powodują odbarwienia. Wybielanie zębów może sprawić, że od razu będziesz wyglądać młodziej i bardziej świeżo.

Jeśli chcesz wznieść swoją karierę na wyższy poziom – możesz to zrobić dzięki bielszym zębom!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>