Znajduj i wygrywaj konkursy dzięki 7  wskazówkom

39

 1. Sztuka compingu
  To możliwe, choć niełatwe, aby odejść z wytwornymi gadżetami, wystawnymi wakacjami lub tysiącami złotych w gotówce – a wszystko to bez wydania ani grosza.Jak to zrobić?
  Konkursy to tania szansa dla firm na promocję swoich produktów. Rozdanie 10 000 złotych na Malediwach jest tańsze niż zakup dużej reklamy w krajowej gazecie. Jeśli dodać do tego szansę na zebranie cennych informacji o potencjalnych klientach, łatwo zrozumieć, dlaczego konkursy są tak liczne.Co to jest comping? Chodzi o to, że trzeba poświęcić wiele godzin – systematycznie brać udział w setkach darmowych konkursów, a nie tylko w pojedynczych. W ten sposób masz statystycznie większe szanse na wygraną. W zależności od Twojej etyki pracy i szczęścia, możesz umeblować swój dom, podróżować po świecie i zwiększyć stan swojego konta.Często udział w konkursie polega jedynie na wypełnieniu formularza online lub wysłaniu kartki pocztowej, a czasem na udzieleniu odpowiedzi na konkretne pytanie.
 2. Sukces nie jest gwarantowany
  Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że nie będziesz od razu pływał na łóżku z banknotami.Pomyśl o compingu jako potencjalnie satysfakcjonującym hobby, a nie potencjalnie niedostatecznie opłacanej pracy.Duch compingu to trochę zabawy, a nie martwy pewniak do zarabiania pieniędzy.

Chociaż nie chcemy sprawiać wrażenia, że comping to pewny sposób na zarobienie pieniędzy, możliwe jest wygranie dużej sumy.

 1. 100s konkursów w jednym miejscu
  Najnowsze konkursy można znaleźć na róznych stronach choć naszą ulubioną jest Wgrajta.Znajdziesz tam mnóstwo konkursów które są na bieżąco aktualizowane, także wyszykiwanie tych które mogą Cię zaintersowac nie jest problemem.

Ale tak naprawdę konkursów można szukać dosłownie wszędzie: magazyny, gazety, strony internetowe, sklepy, telewizja. Przejrzyj ulotki w sklepach, półki w supermarketach itp.

 1. Bądź wybredny w kwestii konkursów, w których bierzesz udziałMoże to zabrzmieć oczywiście, ale skup się na konkursach z nagrodami, które faktycznie chcesz wygrać.Oczywiście, w przypadku niektórych konkursów istnieje możliwość spróbowania sprzedania nagrody na eBayu.
 2. Konkursy wymagające
  Wielu ludzi jest leniwych, więc wszystko, co wymaga odrobiny dodatkowego wysiłku, przyciąga mniejszą liczbę uczestników.Musisz napisać wiersz, zrobić plakat lub pstryknąć zdjęcie? Spróbuj szczęścia – być może będziesz jedynym uczestnikiem. Masz również większe szanse w przypadku konkursów o charakterze lokalnym, np. w lokalnej gazecie oferującej bilety do pobliskiego teatru.
 3. Opracuj swój potencjalny zwrot
  Podczas gdy ślepy los jest poza twoją kontrolą, masz kontrolę nad liczbą konkursów, w których bierzesz udział. Po przeprowadzeniu bardzo skomplikowanych obliczeń liczbowych, doszliśmy do następującej zaskakującej statystyki: im więcej wejść, tym większa szansa na wygraną. Więc zacznij klikać myszką.
 4. Stwórz listę tego o czym marzysz
  Pomocne jest posiadanie listy życzeń, aby utrzymać motywację i skupić się na tym, co chcesz wygrać. Jeśli na swojej liście życzeń masz niejasne nagrody, istnieją sposoby, aby je wygrać – nawet jeśli nie są to nagrody główne.Na przykład, jeśli chcesz wygrać rodzinne wakacje podczas wakacji szkolnych, a większość nagród wakacyjnych wyklucza te daty, spróbuj poszukać konkursów, które oferują bony wakacyjne bez wykluczeń. Jeśli chcesz wygrać jednodniową wycieczkę do Londynu, spróbuj wygrać mniejsze nagrody, takie jak vouchery do restauracji lub bilety do teatru.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>