Złota rączka potrzebna od zaraz!

iphone-393080_640Umiejętność przeprowadzania różnorodnych napraw i przeróbek jest obecnie na wagę złota. Coraz więcej osób jest zmęczonych rosnącym konsumpcjonizmem i decyduje się na naprawę urządzeń zamiast ich cyklicznej wymiany. To sprawia, że złote rączki mają ręce pełne roboty. Aby móc spieniężyć swoje unikalne umiejętności warto wiedzieć, gdzie można szukać zleceń i w jaki sposób się ogłaszać.

Poniżej przedstawiamy najskuteczniejsze metody szukania pracy:

  • ogłoszenia na lokalnych grupach na Facebooku – coraz więcej osób decyduje się na poszukiwanie wykonawców na tym popularnym portalu społecznościowym. Wszystko za sprawą jego szerokich możliwości. Portal zrzesza ze sobą miliony użytkowników, dzięki czemu można znacznie szybciej znaleźć to czego się potrzebuje.
  • Fixly – ta prosta w obsłudze platforma powstała w celu zrzeszania klientów z wykonawcami. To sprawia, że możesz bez problemu znaleźć ogłoszenie, które będziesz w stanie wykonać. Dodatkowo możesz umieścić własne ogłoszenie i tym samym zyskać szansę na dobry zarobek.
  • Strona internetowa – jeśli jesteś doświadczonym majsterkowiczem możesz się zdecydować na założenie własnej strony internetowej. Dbając o odpowiednią pozycję w przeglądarce będziesz zauważalny przez wielu potencjalnych klientów.

Jak stworzyć dobre ogłoszenie?

Aby twoje ogłoszenie przyciągnęło jak największą grupę klientów powinieneś zadbać o odpowiednie zaprezentowanie swoich umiejętności https://fixly.pl/rejestracja/wykonawca. W tym celu możesz przygotować prostą dokumentację zdjęciową albo przygotować krótki filmik, na którym pokażesz swoje możliwości. Widząc efekty twojej pracy klienci sami będą się do ciebie zgłaszać.

Co jeszcze można zrobić aby znaleźć zlecenia?

Jeżeli już korzystasz z powyższych metod poszukiwania zleceń pamiętaj o tym, jak wielką moc ma poczta pantoflowa. Po każdej zakończonej realizacji poproś swoich klientów o polecenie twoich usług swojej rodzinie i znajomym. Dla zwiększenia skuteczności tej metody możesz dodatkowo pokusić się o zaproponowanie procenta od zarobku, tworząc tym samym coś na wzór programu partnerskiego.

Pamiętaj, że to ile zarobisz na dodatkowych zleceniach zależy przede wszystkim od ciebie. Chcąc znacząco podnieść swoje dochody będziesz musiał wykazać się wysoką samodyscypliną i zaangażowaniem w poszukiwanie pracy. Jednak stosując powyższe metody z pewnością ci się to uda.

Aby zwiększyć szansę na pozyskanie ciekawych zleceń staraj się stosować wszystkie powyższe metody jednocześnie. Korzystając z wielu kanałów będziesz miał większą szansę na zapełnienie grafiku.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>