Wyjeżdżasz służbowo? Zobacz jak szybko, tanio i pewnie podróżować po europie

bus_hefe_slide

Podróże służbowe to codzienność w wielu polskich firmach. Niektórzy pracownicy wyjeżdżają do innych miast w obrębie kraju, inni muszą zawodowo jeździć po całej Europie. Gdy spędza się wiele godzin w podróży warto zadbać o komfortowy, wygodny i szybki środek transportu.

W przypadku krótszych podróży wiele osób decyduje się na wyjazd własnym i służbowym autem. To dobre rozwiązanie przede wszystkim dlatego, że można bez problemu dostać się z punktu początkowego do docelowego, bez konieczności czekania na publiczne środki transportu, przesiadania się i tracenia na podróż o wiele większego czasu. Jednakże podróż własnym samochodem na dłuższe dystanse bywa męcząca i bardzo utrudnia codzienne funkcjonowanie. Warto więc poszukać innych form dotarcia do celów podróży. Przy okazji trzeba też wspomnieć, że podróż własnym autem na długie dystanse będzie zdecydowanie opcją najdroższą. Osoby, którym zależy na cięciu kosztów delegacji zagranicznych muszą więc poszukać środków transportu publicznego.

Samolotem w każde miejsce w Europie

auto laweta SłubiceSzybkim, bezproblemowym i komfortowym środkiem transportu jest samolot. Można nim się dostać praktycznie w każde miejsce w Europie. Podróż samolotem jest szybka, wygodna i komfortowa. Co więcej, ceny biletów lotniczych na europejskich trasach są bardzo korzystne i dostępne praktycznie na każdą kieszeń. Tanie linie lotnicze często organizują różne akcje promocyjne, dzięki którym można podróżować w bardzo niewygórowanych cenach. Przy rezerwacji terminu lotu z dużym wyprzedzeniem można też dodatkowo liczyć na różne zniżki. Podróżując samolotem trzeba jednak pamiętać o tym, że w mieście docelowym dostaniemy się jedynie na lotnisko, dalszą trasę trzeba będzie sobie zorganizować na własną rękę. A że lotniska zwykle są zlokalizowane na obrzeżach miast, dotarcie do centrum może nieco potrwać. Warto zawczasu zaplanować sobie, w jaki sposób dostaniemy się na przykład do hotelu w centrum miasta z lotniska położonego kilkanaście kilometrów dalej.

Szybkie, wygodne i komfortowe busy

Coraz bardziej popularną formą transportu po Europie są busy. Chętnie korzystają z nich osoby, które pracują za granicą przez kilka tygodni, a następnie na parę dni wracają do Polski. Busy w odróżnieniu od samolotów czy pociągów mogą zatrzymywać się w różnych miejscach, dzięki czemu można bez problemu dostać się do miejsca docelowego. Wiele firm przewozowych oferuje też odbieranie pasażera spod domu czy z innego punktu i dowóz w dowolne miejsce za granicą. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas podróży oraz problemy związane z dostaniem się do miejsca docelowego. Transport busem jest wygodny, komfortowy i bezpieczny. Nowoczesne busy są świetnie wyposażone i mają wiele udogodnień dla pasażerów. Dzięki temu nawet kilkunastogodzinna trasa nie jest męcząca i upływa szybko. Wybierając busy można też liczyć na całkiem korzystne ceny. Najczęściej przy rezerwacji miejsca z dużym wyprzedzeniem można kupić bilety w dużo korzystniejszych cenach.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

3 komentarzy

  1. Stanisław pisze:

    Planuję wyjazd do pracy w Holandii na początku wakacji i zastanawiam się, czy to już czas, by szukać sobie jakiegoś busa, czy można bilety kupić w ostatniej chwili? Nie wiem jeszcze dokładnie, jaki jest termin wyjazdu, wiec zaklepywanie chyba nie jest najlepszym pomysłem. Możecie mi polecić sprawdzone busy do Holandii (http://bus-holandia.pl), z których już korzystaliście lub ktoś z Waszych znajomych? Do tej pory nie jeździłem na takie odległości busami i zastanawiam się, czy lepszy bus czy jednak samolot?

  2. Wyjazdy do Holandii w systemie door to door. Sprawdź naszą ofertę busów do Holandii.
    Przewozy z Polski do Holandii

  3. Busy Polska Holandia w systemie door to door. Codzienne wyjazdy z całej Polski
    Przewozy z Polski do Holandii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>