Warsztaty pracy w Krakowie

Ostatnie warsztaty pracy które przeprowadziliśmy w Krakowie pod hasłem “Praca Kraków – narzędzia bezrobotnych” okazały się strzałem w dziesiątkę! Wiele osób skorzystało z porad jakie mogli zaczerpnąć od osób na co dzień zajmujących się tematyką małych firm i ich rozwoju. Osoby które niegdyś były bez pracy, mogli podzielić się swoją wiedzą którą zdobyli prowadzą własne interesy.

Ważniejsze tematy które były poruszane to sposoby na przedstawienie swojej osoby w jak najlepszym świetle, tak aby pracodawca zobaczył w nas osobę która jest mu niezbędna. Pani psycholog mgr Anna Matuszny w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczyła jak działają procesy myślowe pracodawców, szefów firm.

Innym ciekawym tematem było założenie własnej firmy bez posiadania wkładu finansowego i pomocy z zewnątrz. Jak się okazało można stworzyć prężnie działającą firmę bez dużych nakładów pieniędzy. Liczy się bowiem wkład pracy, chęci no i pomysł.

Ostatnim tematem było zachowanie się bezrobotnych w Urzędach Pracy lub innych pośrednictwach pracy. Jak uniknąć przyjęcia niechcianej pracy w danej branży oraz jak szybko wyjść na prowadzenie w kolejce oczekujących na rozmowę.

Warsztaty prowadzili mec. Henryk Stokłosa, prof. Andrzej Wernikowski i mgr Anna Matuszny. Prowadzącym oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Wielu z was pyta, czy w innych miastach również będziemy organizować warsztaty dla bezrobotnych. Otóż, na pewno. Planujemy już organizację warsztatów pracy w Bielsku oraz w Cieszynie. Tematyka będzie oczywiście ta sama, czyli porady na pracę w kryzysie. Sposoby na rozwój własnej firmy i co najważniejsze – oferty pracy z danego regionu.

Informacje na ten temat już wkrótce.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Powiązane tematycznie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>