Utrzymanie czystości w siłowni i w gabinecie odnowy

pexels-photo-685534

Miejsca takie jak siłownie, gabinety odnowy biologicznej czy gabinety masażu potrzebują odpowiedniego dbania o czystość. Korzystające z nich osoby mają zaufanie co do tego, że poziom higieny jest maksymalny i nie wolno tego zaufania zawieść. Jakie akcesoria przydadzą się do utrzymania czystości w takich miejscach?

Czyściwo papierowe – uniwersalny produkt do utrzymania czystości

Produktem, w który warto się zaopatrzyć, będzie między innymi czyściwo papierowe, które umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie różnorodnych powierzchni, zarówno z suchych, jak i wilgotnych zabrudzeń. O sprzęty do ćwiczeń, łóżka do masażu i inne akcesoria, z których korzysta wielu użytkowników, trzeba dbać w szczególny sposób – osoby odwiedzające takie miejsca oczekują najwyższego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Wybierając czyściwo, warto stawiać na produkty wysokiej jakości. Wtedy zyskamy pewność, że czyściwo będzie bardzo chłonne, a przy tym wytrzymałe – nie rozerwie się nawet po zamoczeniu i nie zostawi po sobie strzępów na czyszczonej powierzchni.

Czyściwo włókninowe – produkt wielozadaniowy

vacuum-cleaner-268179__340Papierowe arkusze sprawdzą się tam, gdzie trzeba coś przetrzeć, osuszyć lub pozbyć się wilgotnej plamy. Dobrze usuną także kurz, choć w tym przypadku bardziej praktyczne może się okazać czyściwo włóknikowe, do którego drobinki kurzu “przyklejają się” same. Zaletą czyściw włókninowych jest także ich duża wytrzymałość – mogą pełnić funkcje ściereczek i szmatek skutecznie usuwających nawet te trudniejsze (np. tłuste) zabrudzenia. Można ich używać samodzielnie – na sucho i mokro – oraz ze środkami czystości.

Podsumowując, każda siłownia czy gabinet SPA musi być zaopatrzony nie tylko w odpowiednie detergenty do utrzymania czystości, ale także w akcesoria do sprzątania oraz w czyściwa. Czyściwo wielozadaniowe – czy to z włókniny, czy z papieru – może być w takich miejscach wykorzystywane nie tylko do codziennego sprzątania obiektu, ale także do utrzymywania czystości na bieżąco, w trakcie lub tuż po zakończonym zabiegu czy treningu.

 

 

 

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>