Szydełkowanie: jak zamienić pasję w zysk?

Uwielbiasz robić na drutach i szydełkować i rozdawać te rzeczy, które robisz jako prezenty? W tym momencie na pewno każda osoba z Twojej rodziny ma już jeden z twoich koców, swetrów lub czapek. Twoja dalsza rodzina i przyjaciele też. Listonosz. Twój sąsiad. Dziecko twojego sąsiada. Dziecko twojego drugiego sąsiada.

ta praca bobiny roiW pewnym momencie może pomyślałeś, czy nie byłoby wspaniale sprzedawać niektóre z tych rzeczy zamiast zawsze je rozdawać?

Krótka odpowiedź brzmi: tak, możesz założyć firmę rzemieślniczą – w rzeczywistości istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Ale to nie znaczy, że to proste. Jeśli chcesz zrobić sobie małą firmę, musisz znaleźć swoją niszę, sprzedać swoje produkty i ciężko pracować.

Oto jak zamienić swoją pasję w zysk!

1. Znajdź swoją niszę

Osiągniesz większy sukces, jeśli znajdziesz coś w czym się specjalizujesz, przynajmniej na początku. Niektóre rzeczy, które możesz sprzedać to rzeczy, które robisz np. jeśli szczególnie lubisz szydełkować dziecięce butki lub robić na drutach koce, zrób to.

Inną opcją są zamówienia specjalne tzn. produkujesz artykuły na żądanie na podstawie tego, czego chce kupujący. Inna? Oryginalne wzory. Może lubisz tworzyć nowe projekty, więc je sprzedaj!

Ręcznie barwiona przędza, niestandardowe haczyki na szydełku, organizery do robienia na drutach: możesz użyć własnego doświadczenia, aby sprzedawać te przydatne rzeczy innym rzemieślnikom. Zerknij na shop.bobbiny.com po więcej inspiracji.

Jeszcze jedna opcja: sprzedaj swoje umiejętności jako nauczyciel rzemiosła, online lub osobiście.

2. Zdecyduj, jaki jest Twój cel

Niektórzy naprawdę wolą postawić na lokalne targi rzemiosła, dzięki czemu każda sprzedaż jest wyjątkowa. Jasne, że jeśli sprzedajesz online lub też gdy Twoje dzieła idą do dużych sprzedawców detalicznych, masz większy potencjał dotarcia do większej liczby odbiorców, ale to nie musi być twój cel.

Dowiedz się, co by cię uszczęśliwiło. Niektóre opcje dla artystów światłowodów obejmują:

  • Sklepy online
  • Możesz sprzedawać wyroby rzemieślnicze i wzory za pośrednictwem stron takich jak Etsy, Olx, daWanda.
  • Możesz sprzedawać osobiście
  • Możesz sprzedawać swoje rzeczy na targach rzemieślniczych lub poprzez prowizje w lokalnych sklepach. Lub otwórz własny sklep!

Jest to świetny sposób na znalezienie szerokiej publiczności i uzyskanie ekspozycji.Możesz w końcu to wszystko zrobić, ale zacząć od drobnych, zobacz, co Ci odpowiada, i odpowiednio się dostosuj.

3. Rób świetne zdjęcia

Jeśli próbujesz sprzedawać przedmioty online lub za pośrednictwem dowolnego rodzaju mediów, musisz robić dobre zdjęcia. Ludzie chcą czerpać inspirację, niezależnie od tego, czy sprzedajesz je ręcznie robione swetry, czy szydełkowy wzór.

4. Pakuj profesjonalnie

Postaraj się, aby Twoje produkty wyglądały tak, jakby były ściągnięte z półki eleganckiego butiku. Dodaj spersonalizowany tag sprzedaży z ładną czcionką, która zawiera informacje o praniu i adres Twojej witryny. Wysyłając przedmioty, zawiń je w piękne opakowanie, aby odbiorcy mieli wrażenie, że otrzymują prezent.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>