Sprawdź koniecznie: topowe pomysły na imprezy branżowe

the-garden-party-2

Planowanie imprezy firmowej to jedno, ale jednym z najbardziej wymagających aspektów planowania imprez branżowych jest wymyślenie tematu. Motyw imprezy jest siłą napędową wszystkich innych aspektów wydarzenia, od zaproszenia do wyboru rozrywki i jedzenia. Zanim zaczniesz zajmować się jakąkolwiek inną częścią procesu planowania imprez firmowych, najpierw musisz mieć pomysł na nie.

Najlepsze pomysły na imprezy firmowe biorą pod uwagę cel biznesowy – przecież zdarzenia korporacyjne zawsze niosą jakieś cele biznesowe i wykorzystują ją jako punkt wyjścia do wydarzeń i ogólnej atmosfery wydarzenia. Wydarzenia firmowe mogą obrać za cel przedstawianie jakichś konkretnych informacji dotyczących zbliżającej się premiery produktu firmy, nowego podejścia do szkoleń firmowych lub po prostu poznania innych w branży w zabawnym, sprzyjającym temu środowisku. Jako organizator imprez firmowych musisz wiedzieć, iż pierwszym krokiem jest określenie celu wydarzenia.

Czy cel tej imprezy korporacyjnej nagradza zespół sprzedaży za przekroczenie prognoz i ma im zapewnić trochę odpoczynku i relaksu? Czy celem jest zapoznanie się ze sobą pracowników dwóch różnych firm? Niezależnie od tego, czy celem imprezy jest biznes, czy przyjemność czy kombinacja dwóch, właściwy pomysł na imprezy firmowe może odpowiedzieć na ten cel.

Pomysły na imprezy branżowe

Praca już skończona? Wyjdź z biura!

importer artykułów dekoracyjnychDla wielu pracowników, zgłaszanie się do pracy każdego dnia w tym samym czasie, będąc ubranym w ten sam strój biznesowy, z tymi samymi ludźmi, staje się męczące. Chociaż mogą cieszyć się z pracy i lubią swoich współpracowników, przewidywalność tego wszystkiego szybko się nudzi.

Dlaczego nie zaszaleć?

Zorganizuj spotkanie korporacyjne w innym miejscu, z dala od biur i szafek. Nawet jeśli pracownicy muszą spędzić dzień na pogłębianiu sprawozdań lub siedząc na spotkaniach, zmiana otoczenia może być odświeżająca. W tym, by zebranie było możliwe na plaży czy na środku łąki na pewno pomoże ci firma STAR EVENT (wypożyczalnia mebli eventowych) którą poleca wiele firm mających okazję korzystać z ich usług.

Kilka wskazówek:

Jeśli pogoda i miejsce na to pozwolą, zaplanuj część imprezy na świeżym powietrzu
Postaw a asortyment artykułów spożywczych z lokalnych restauracji lub catering na zamówienie
Zaplanuj zabawną, interaktywną aktywność w połowie spotkania branżowego

Kluczem do efektywnego przedsięwzięcia jest poznawanie pracowników poza zwykłymi rutynami pracy. Zmiana stroju, lokalizacji i ogólnej atmosfery może zmienić ich interakcje i przywrócić kreatywność pracownikom.

Można też poszukać czegoś bardziej interesującego i kreatywnego. Jeśli to wydarzenie jest imprezą branżową musisz znaleźć miejsce które będzie wystarczające, aby pomieścić wszystkich pracowników i ich rodzaj transportu, jeśli podróżują indywidualnie. Niektóre pomysły na imprezy firmowe to:

Piknik firmowy

Wycieczka do parku na wczesnym popołudniem, wraz z transportem autobusowym.
Wycieczka do lokalnej winiarni, a następnie obiad na obiad na świeżym powietrzu na terenie z dala od biura.
Rejs statkiem w pobliskim porcie lub na powolnej rzece, wraz ze zwiedzaniem i obiadem.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Delime pisze:

    Nasz szef zrobił ostatnio imprezę z okazji 20-lecia firmy. dwudniowa balanga :) Każdy z nas dostał też różne upominki od firmy z podziękowaniami za długoletnią współpracę i zaangażowanie w rozwój firmy. Mi najbardziej przypadł do gustu pendrajw w postaci karty kredytowej. Wygląda bajerancko :) Co jak tutaj http://usbprezent.pl/. Teraz mieści się w portfelu i jest zawsze pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>