Sposób na relaks – świece sojowe zapachowe, świece do masażu i inne przyjemności

pexels-lil-artsy-1721096Masaże świecami ostatnio pojawiają się w menu licznych spa, więc poprosiliśmy ekspertki od urody i pielęgnacji skóry, aby opowiedziały nam, czego możemy się spodziewać po tym nowym zabiegu.

Czym jest masaż świecą?

Masaże świecami są zaprojektowane tak, aby oddziaływać na wszystkie zmysły, wypełnione olejkami eterycznymi i naturalnymi zapachami. Rozbudzający zmysły masaż świecą to zabieg wykonywany specjalnie zaprojektowaną świecą do masażu. Ciepło wydobywające się z wosku świecy, które czerpie z tradycyjnych marokańskich zasad Hammam, a następnie delikatne ruchy terapeutów mają na celu natychmiastowe odprężenie ciała i duszy.

Jakich świec można użyć?

Oczywiście do tego rodzaju masażu można użyć tylko specjalistycznej świecy, a na rynku jest ich wiele, w tym świeca do pielęgnacji skóry, która jest zmieszana z całą masą odżywczych olejków, takich jak baobab i olejek jojoba, aby zmiękczyć skórę i zrelaksować umysł.

Taka świeca powinna być wykonana z doskonale dobranych naturalnych olejków eterycznych, fachowo zmieszanych, aby zapewnić uczucie spokoju, np. lawendy, jaśminu i brazylijskiego drzewa różanego, wszystkie fachowo wymieszane, tak pomogą Ci się zrelaksować i odprężyć. Aby w pełni skorzystać ze świecy – zanurz się w ciepłej kąpieli wypełnionej pianką do kąpieli, podczas gdy świeca tworzy kałużę drogocennego olejku. Możesz też w pobliżu wanny zapalić świece sojowe zapachowe, pozwalając sobie na pełen relaks. Skrop całe ciało drogocennymi olejkami z migdałów, baobabu i jojoby, a następnie głęboko wmasuj, aby intensywnie odżywić i nawilżyć skórę.

Wszystkie produkty do pielęgnacji skóry tego rodzaju mają trzy zalety: dwie dla skóry i jedną dla dobrego samopoczucia. Na przykład świeca do masażu i zabieg odżywiają skórę dzięki bogatemu masłu kakaowemu i olejkowi migdałowemu, zmiękczają skórę dzięki olejowi sojowemu i odprężają umysł po długim dniu od olejków eterycznych.

Czego możemy się spodziewać po zabiegu?

W przypadku wykonywania przez terapeutę istnieje szereg wstępnych rozciągnięć i masaży, aby uspokoić ciało i wejść w stan relaksu. W celu przygotowania mięśni do masażu terapeuci rozpoczynają zabieg serią ćwiczeń rozciągających. Jest to szybki zestaw ćwiczeń rozciągających, po których następuje lekki masaż uciskowy, który rozpoczyna się twarzą do góry nogami, ramionami, dekoltem, szyją i ramionami. A potem kończy się tą samą sekwencją skierowaną w dół. Podczas zabiegu podgrzana świeca topi się, przekształcając w olejki, które następnie uwalniają uspokajające właściwości, które rewitalizują i uspokajają przy każdym masowaniu.

Podczas zabiegu podgrzana świeca topi się na olej, który następnie uwalnia uspokajające właściwości, które rewitalizują i uspokajają przy każdym masowaniu – te długie ruchy otulają ciało, dając uczucie ciepła i ochrony. Techniki masażu są bezpośrednio inspirowane autentycznymi delikatnymi ruchami – aby głęboko odprężyć ciało, jednocześnie zmiękczając skórę za pomocą aromatycznych kosmetyków. W tym samym duchu, nadają się do użytku domowego.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>