Sala konferencyjna w hotelach z widokiem na morze – woj. pomorskim

Sala konferencyjna w hotelach z widokiem na_morzeMorze Bałtyckie jest jedyne w swoim rodzaju, nic więc dziwnego, że co roku przyciąga tysiące turystów. Co jednak gdyby istniała dodatkowo możliwość zorganizowania spotkania biznesowego, mając za oknem widok falującej wody? Jest to możliwe! Zostań z nami i poznaj ofertę dwóch z wielu hoteli , które oferują sale konferencyjne z widokiem na morze. Jeśli szukasz czegoś więcej, wejdź na naszą stronę internetową http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/, która jest idealną bazą do wyszukwania wszelkiego rodzaju sal konferencyjnych w Polsce.

Hotel Bursztyn
Adres: ul. Emilii Plater 19, Sopot
Numer kontaktowy: 58 551 40 68

Hotel Bursztyn znajduje się przy plaży, w parku sosnowym, w spokojnej dzielnicy Sopotu i oferuje pokoje z widokiem na morze. Obiekt może stanowić idealne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego, szkolenia, czy konferencji, gdyż jest bardzo dobrze skomunikowany z całym Trójmiastem, a dodatkowo dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Pierwsza z nich to sala z tarasem o powierzchni 50 m2 z centralnym widokiem na morze, druga to sala VIP należąca do Restauracji Pomarańczowej o powierzchni 34 m2 oraz największa z nich Sala Pomarańczowa, licząca 260 m2. Wyposażenie sal konferencyjnych składa się z: ekranów, rzutników multimedialnych, mikrofonów, systemu nagłośnienia, flipchartów i dostępu do bezprzewodowego Internetu. Hotel Bursztyn to obiekt, który dysponuje 34 miejscami noclegowymi, w tym 3 pokojami typu studio z widokiem na morze i 2 apartamentami. Na terenie hotelu znajduje się restauracja Pomarańczowa Plaża i Park Sosnowy z widokiem na morze, serwująca dania kaszubskie, pomorskie i dawnej kuchni sopockiej.

Hotel Bryza Resort & SPA
Adres:
ul. Międzymorze 2, Jurata
Numer kontaktowy:
58 675 51 00 lub 58 675 52 00

Bryza Resort & SPA to hotel o wyjątkowej lokalizacji nad morzem przy samej plaży znanego kurortu Jurata w województwie pomorskim. Goście hotelu mogą się zachywcać malowniczym widokiem na Morze Bałtyckie zarówno w pokoju hotelowym, restauracji oraz na konferencji czy innego rodzaju spotkaniu biznesowym. Hotel Bryza słynie z kompleksowej oferty SPA&Wellness i basenów, tworząc wyjątkową oazę dla relaksu i biznesu. Bogata baza wypoczynkowa i rekreacyjna hotelu i jego okolic sprzyja dobrej pracy i daje zasłużony odpoczynek po jej zakończeniu. W oferciehotelu znajdują się 3 sale konferencyjne przeznaczone zarówno dla dużych, jak i kameralnych spotkań oraz Sala Biblioteka z kominkiem, zapewniająca niepowtarzalny klimat. Największa sala stanowiąca połączenie dwóch innych może pomieścić maksymalnie 120 osób. Wyposażenie sal składa się z systemu nagłośnienia, prezentacji i łączności:  projektory multimedialne, telewizory, ekrany, flipcharty, Internet, telefon, mikrofony, odtwarzacz CD. Do dyspozycji Gości oddaje się także 50 pokoi z widokiem na las sosnowy oraz 33 apartamenty z widokiem na promenadę Juraty lub Morze Bałtyckie.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>