Ranking kredytów hipotecznych w 2015 roku

55f6d7b46d41b

Niewielu z nas może sobie pozwolić na zakup nieruchomości za własne oszczędności, zwłaszcza w młodym wieku. Wtedy stajemy przed ważną w naszym życiu decyzją o wzięciu kredytu hipotecznego. Jest to zadłużenie często na większość naszego dorosłego życia, dlatego tak ważne jest, by dokładnie zapoznać się ze wszystkimi ofertami proponowanymi przez banki. My już to zrobiliśmy i chcemy przedstawić Ci wybrane przez nas propozycje.
Przy wyborze konkretnych ofert nie kierowaliśmy się jednym kryterium, ponieważ ważnych elementów składających się na atrakcyjność kredytu jest wiele. Dla każdego ważne będą inne aspekty. Zwracaliśmy uwagę m. in. na okres kredytowania, wysokość wkładu własnego oraz inne atrakcyjne bonusy.

Kredyt mieszkaniowy w Credit Agricole

Kredyt ten można przeznaczyć na kupno lokalu mieszkaniowego na rynku pierwotnym lub wtórnym, nabycie prawa odrębności własności lokalu w spółdzielni mieszkaniowej lub nabycie własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego. Może finansować on do 90% wartości nieruchomości, a okres kredytowania trwa do 35 lat. Wartość marż i prowizji ustalasz osobiście z doradcą banku. Raz w roku możesz wziąć „wakacje kredytowe”. W każdym momencie można wystąpić o zwiększenie kwoty przyznanego kredytu. Istnieje również możliwość ubezpieczenia brakującego wkładu własnego. Bank oferuje też możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. W trakcie trwania kredytu możesz dokonać zmiany i sposobu spłaty kredytu.

Kredyt „Własny kąt” hipoteczny w PKO Banku Polskim

Podobnie jak w Credit Agricole, kredytem tym możesz sfinansować do 90% wartości nieruchomości i wziąć go na okres do 35 lat. Warunki cenowe są negocjowane indywidualnie. Raz w roku masz prawo do wakacji kredytowych i zawieszenia spłaty jednej raty. Masz również możliwość karencji w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy. Bank wymaga od Ciebie minimum formalności – nie musisz dostarczać odpisu z księgi wieczystej, jeżeli nieruchomość występuje w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych.

Kredyt hipoteczny w Alior Banku

Bank oferuje nam niską marżę kredytu wynoszącą 1,7% oraz od 0% prowizji. Oferowany okres kredytowania to maksymalnie 30 lat. Wstępną decyzję o otrzymaniu kredytu bank wydaje już w ciągu jednego dnia! Dostajemy również możliwość zawieszenia spłaty kapitału do 6 miesięcy w roku. Kredyt ten możesz przeznaczyć nie tylko na zakup mieszkania. Środkami uzyskanymi z kredytu możesz sfinansować też wykończenie lub remont nieruchomości, zakup działki, budowę domu, nieruchomość o charakterze komercyjnym, odzyskanie nakładów finansowych poniesionych w ciągu ostatnich dwóch lat na cel mieszkaniowy, konsolidację zobowiązań lub dowolny inny cel konsumpcyjny.

Kredyt hipoteczny w mBanku

Kredyt ten jest udzielany na zakup domu lub mieszkania, remont i wykończenia. Bank oferuje zupełnie darmową wycenę nieruchomości. Okres kredytowania to maksymalnie 35 lat. Masz również możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Kredyt obsługujesz za pomocą nowoczesnego serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej mBanku. Minimalna kwota kredytu to 80 100 zł.

Ważne, abyś rozglądając się za kredytem już wcześniej wiedział, jakie masz wymagania i co jest dla Ciebie najważniejsze. Upewnij się również, jakiej kwoty potrzebujesz i nie zadłuż się na zbyt wiele „na wszelki wypadek”. Kredyt hipoteczny dla każdego jest uciążliwym zobowiązaniem, dlatego zrób wszystko, by przysporzył Ci jak najmniej kłopotu.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Kotes pisze:

    Warto wspomnieć o stronach pomocnych podczas brania kredytów. Ja korzystam z http://szbank.pl. Nie ma tutaj problemów ze zdolnością kredytową itp. Dla mnie bomba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>