Profesjonalne meble łazienkowe w twojej firmie

Minimalist Double Sink Grey Wall Modern Bathroom Toilet Cabinet Design White Vanity

Warto by w firmie, wszystko ze sobą współgrało. Współgrające ze sobą powinny być zespoły pracowników i tak samo powinni współgrać dyrektorzy oraz cały personel. Nie powinno będzie więc specjalnym zaskoczeniem, jeżeli stwierdzę, że tak samo wystrój musi być jednolity. No i oczywiście porządny, a najlepiej – drogi. Dlaczego? Odpowiedź jest po części oczywista.

Po pierwsze – pracownik chce się czuć doceniany przez pracodawcę

Chciałby mieć wrażenie, że to co robi jest ważne i wartościowe. Dlatego wszystko musi wyglądać przyzwoicie. Przy czym wszystko znaczy WSZYSTKO. Od holu po najdrobniejszy mogłoby się nawet wydawać nieistotny szczegół – łazienkę. To ważne, lecz czasami zaniedbywane przez pracodawców i ich projektantów pomieszczenie. Co się jednak stanie jeżeli zapomnimy o meblach łazienkowych? Co pomyśli pracownik widząc pełen przepychu i luksusu hol, a potem ubogą w wystroju łazienkę dla pracowników? Oczywiście pomyśli wtedy, że jego pracodawcy wcale nie zależy na komforcie zatrudnionych pracowników, ale chodzi tu tylko o splendor, czyli że chodzi mu tylko o pokaż dla inwestorów zagranicznych i wszystkich innych. Aby móc powiedzieć Im: Patrzcie jaką mamy luksusowe biura, jaką wspaniałą siedzibę i markowe meble.

Efektywność w pracy

lazienkiabc.plTo bynajmniej nie sprawi że pracownik poczuje się doceniony. Wprost przeciwnie. Pracownik poczuje się zaniedbany, a to. w istnieje oczywisty prowadzi do zmniejszenia efektywności w pracy. Nikt nie chce czuć się zaniedbany. A co może zrobić zaniedbany pracownik, lub chociażby taki któremu się wydaje ze jest zaniedbany? Wiele. Jeżeli jest dobry, to może przejść na stronę konkurencji i zmienić pracę. Jeżeli wie, że nie znajdzie sobie nowej dobrej pracy to może poprosić zmniejszyć swoje starania w pracy. Doskonałym przykładem aby uwiarygodnic postawiona tu tezę są biura googla. Biura googla są na świecie szeroko rozpoznawalne jako najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe miejsca pracy. Czy są tego rezultaty? Lepiej zapytać czy są wśród osób powyżej wieku 10 lat poniżej 50 lat osoby, które nie znają osiągów tej ogromnej lukratywnej korporacji. Badania i ankiety potwierdzają, że pracownicy Google, oraz pracownicy innych nowoczesnych biur i pracowni są o niebo bardziej kreatywni, mniej wrażliwi na stres bardziej zmotywowani i pozytywnie nastawieni do zadań przed nimi zadaniami. To przekłada się na efekty w pracy a efekty w pracy przekładają się na pieniądze. W przypadku Googla miliardy. W przypadku mniejszych firm nie tak wielkie ale wciąż duże zyski. W ten sposób łatwo dochodzimy do wniosku, że warto inwestować w kompletny wystrój nie pomijając żadnych, nawet najmniejszych szczegółów.

Meble łazienkowe, by zachować estetykę powinny dopełnia resztę wnętrza

Powinny być w podobnym, a najlepiej tym samym stylu. Z tego samego rodzaju drewna lub pomalowane identyczną farbą. Jeżeli wystrój holu I kuchni jest nowoczesny lub urządzony w stylu retro to łazienka również powinna taka być.
No właśnie jaki powinien być styl łazienki, a zatem i całego wystroju? Nie ma jednej odpowiedzi. Powinien po prostu podkreślać charakter firmy i realizowanych przez nią projektów. Twoja firma zajmuje się usługami z branży IT? W takim razie proponuje nowoczesne i przeszklone wnętrze.

Chodzi o biuro drukarni?

bathtub-2485952_640Polecam coś drewnianego ale nie klasycznego. A może zakłady krawiectwa luksusowego? Trudno będzie znaleźć coś lepszego niż klasyczne dęby. Firma o której mowa to wielka międzynarodowa korporacja a Ty właśnie urządzasz łazienkę w jednej z kilku tysięcy filii? Nic tak nie podkreśli gigantyzmu korporacji tak jak wnętrza z rozmachem i przepychem. Z kolei do małych rodzinnych firemek (czy raczej firm aby nikogo nie urazić) oczywiście bardziej pasuje małe (choć niekoniecznie skromne!) wnętrze kojarzące się właśnie z rodzinnymi interesami i wcale nie tak wielkimi projektami jak korporacji.

Podsumowując wystrój łazienki pod żadnym pozorem nie powinien być pomijany przy projektowaniu biura. Co więcej powinien być zwieńczeniem i podkreśleniem działalności firmy.

Analizy dokonał pracownik serwisu oferującego meble na wymiar dla dom i firm www.komodo-meble.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Milan pisze:

    Czy według was taka lampa jak tutaj http://zlampami.pl/420-crystal-c0076-05l-plafon.html będzie pasować do biura urządzonego w stylu lat 80 tych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>