Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych – skąd wiedzieć, że można zaufać firmie?

armchair-2160227_960_720Niezależnie od tego, czy masz dzieci czy zwierzęta domowe, często gościsz przyjaciół i rodzinę, czy po prostu często przebywasz w domu, wiesz, że twoje tapicerowane meble, jak sofy czy fotele z czasem zaczynają wyglądać mniej atrakcyjnie niż po zakupie. Kurz, pyłki, zarazki, okruchy jedzenia, plamy i przebarwienia są nie do uniknięcia.

W rzeczywistości w domach z dywanami nawet 80% kurzu i brudu wprowadzonego do domu może skończyć właśnie na tapicerowanych tkaninach i meblach. Ale nie musisz akceptować faktu, że twoje meble będą brudne. Środki do czyszczenia tapicerki mogą ożywić Twój dom, a jednym z najlepszych jest zdecydowanie się na to, by profesjonalna firma wykonująca pranie foteli czy innych tapicerowanych mebli zajęła się tym za Ciebie.

Pozwól, aby zapewniła Ci odświeżające czyszczenie tapicerki, które przedłuży żywotność twoich mebli i będzie bezpieczne i zdrowe dla dzieci i zwierząt. Takie firmy wysyłają profesjonalny zespół do wyczyszczenia tapicerki, który odświeży i wyczyści Twoje meble, wprowadzając nowe życie do Twojej przestrzeni życiowej. Po zakończeniu procesu czyszczenia tapicerki Twoje meble szybko wyschną, dzięki czemu będą gotowe do ponownego użycia przez Ciebie i Twoją rodzinę tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalne usługi czyszczenia tapicerki są wystarczająco skuteczne, aby usunąć nawet najgłębsze plamy, a równocześnie taki środek do czyszczenia tapicerki jest wystarczająco delikatny, aby:

  • nie uszkodzić mebli,

  • być bezpieczny dla całej rodziny.

Testowane i potwierdzone wyniki

Najlepiej powierzyć takie zadanie firmom, które celem zwiększenia zaufania klientów do swoich usług zlecają niezależnemu laboratorium przetestowanie wydajności i zdrowotności procesu czyszczenia metodą, której używają. Jeśli stosowany przez nich sposób na brudne fotele czy inne tapicerowane meble usuwa średnio 99,1% typowych alergenów domowych z tapicerki.

Badanymi alergenami mogą być na przykład alergeny na sierść psów i kotów oraz alergeny roztoczy kurzu. Ponadto super jest jeśli laboratorium stwierdzi, że taki proces, stosowany wraz z środkiem odkażającym, może usuwać średnio 89% bakterii unoszących się w powietrzu w domu, poprawiając jakość powietrza w pomieszczeniach. Wtedy masz większą pewność, że chodzi o firmy świadczącej takie usługi, której można zaufać.

Kiedy decydujesz się na zatrudnienie profesjonalisty do czyszczenia tapicerki, możesz być zaniepokojony użyciem mydeł lub silnych chemikaliów – takich jak te, które można znaleźć w innych środkach do czyszczenia tapicerki – które mogą pozostawić lepką pozostałość i mogą być szkodliwe dla dzieci i zwierząt domowych. Dzięki porządnym firmom jednak nie musisz się tym martwić, bo używają własnego opatentowanego środka do czyszczenia tapicerki – tego samego ekologicznego, przyjaznego dla środowiska, nasyconego dwutlenkiem węgla środka czyszczącego, którego używa się, aby zapewnić dywanom głębokie i zdrowsze czyszczenie – co również działa cudownie na meble tapicerowane. Oznacza to, że proces czyszczenia tapicerki dla mebli jest bezpieczny dla całej rodziny, szybciej schnie i jest odporny na ponowne zabrudzenie.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>