Praca na targu ciągle się opłaca

W dniu 1 listopada jak co roku przeżywaliśmy świąteczne dni na grobach naszych bliskich. Każdy z nas zauważył na pewno dużą liczbę straganów na których mogliśmy kupić znicze, kwiaty i inne akcesoria potrzebne do upiększenia grobu. Klimat do sprzedaży na tego typu straganach jest już praktycznie od początku października. Chyba nie trudno zauważyć, że to świetny sposób na tymczasowe zajęcie! Na pracę w okresie świątecznym. Jakie są plusy i minusy takiej pracy dorywczej?

Nie każdy pewnie wie, ale Polska jest czołowym producentem i eksporterem zniczy na świecie. Produkujemy tyle tego produktu, że cena jaką możemy zaproponować klientom z europy i całego świata jest zaskakująco konkurencyjna. Praktycznie to my dyktujemy warunki zbytu zniczy. Dlaczego więc tego nie wykorzystać na naszym rodzimym rynku?

Powstało już wiele firm które skupują przez cały rok znicze i pochodnie zniczy tak aby przez ten jeden krótki okres sprzedawać na cmentarzach owe produkty. Te właśnie osoby, właściciele firm potrzebują pracowników sezonowych, takich dla których krótka praca dorywcza Bielsko nie stanowi problemu. Możemy też zainwestować własne pieniądze i zakupić porcję zniczy które sami możemy sprzedawać. Zawsze w ten sposób można zarobić pieniądze na dalszy rozwój.

Plusy takiej działalności:

spore pieniądze w krótkim czasie
tani materiał do zakupu
wiele rynków zbytu

Minusy takiej działalności:

praca sezonowa
duża konkurencja w sezonie

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Powiązane tematycznie artykuły

1 Komentarz

  1. Ruxx pisze:

    Opłaca się ale czy akurat wybrałbym sprzedaż kwiatów? Chyba nie :/ Teraz każdy wyślę kwiaty gdzie chce po przez np. https://e-kwiaciarz.pl/polska/wielkopolskie-wojewodztwo/kwiaciarnia-internetowa-poznan.html więc to raczej kiepski pomysł na handel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>