Poznaj najlepszych brokerów opcji binarnych

513230-41904801-h853008

Opcje binarne są dość ryzykownym sposobem inwestowania. Wiele jednak zależy od domu maklerskiego, z którym będzie chciało się współpracować. Jedni brokerzy nastawieni są tylko i wyłącznie na zyski z akcji kupna-sprzedaży dokonanych przez klienta. Inni chcą, by inwestor zarobił jak najwięcej, by samemu również się wzbogacić. I takich domów należy szukać.

Banc de Binary

Dom maklerski Banc de Binary jest jednym z najpopularniejszych, a równocześnie najlepszych miejsc, do których można się zgłosić, chcąc zapoznać się z opcjami binarnymi. Po rejestracji, która wymaga przesłania kopii dowodu osobistego, praktycznie od razu można przejść do inwestowania. Minimalna wpłata wynosi niestety dość dużo, bo aż 250 dolarów. Inne domy maklerskie wymagają mniej, jednak plusem Banc de Binary jest minimalna kwota inwestycji, która wynosi jedynie jednego dolara. Maksymalnie można w jedną akcję włożyć aż 6 tysięcy, przy maksymalnym zwrocie sięgającym nawet 90 proc.

Dzięki takiej strategii, klienci mogą w szybki i prosty sposób wzbogacić się, ale jednocześnie dużo stracić. Nie brakuje jednak opcji binarnych ze zwrotem 20 proc., co pozwala chronić swoje fundusze w najlepszy sposób. Warto również wspomnieć, że Banc de Binary posiada możliwość założenia konta demo, gdzie otrzymuje się wirtualną gotówkę, by móc swobodnie za jej pomocą inwestować i uczyć się różnych strategii. W każdej chwili można poprosić o radę doświadczonego brokera, zarówno poprzez kontakt mailowy, telefoniczny, a także poprzez czat na żywo.

Ponoć średni czas oczekiwania na konsultację wynosi pół minuty. Pochwalić należy również sam system obsługujący transakcje. Jest bardzo prosty i intuicyjny. W zaledwie kilka chwil można opanować wszystkie dostępne tam opcje, by rozpocząć samodzielną przygodę z inwestowaniem.

Binary Option Robot

Wspomniane Binary Option Robot jest tak naprawdę oprogramowaniem do auto-tradingu. Za jego pomocą można wybrać i połączyć się z wybranym, konkretnym brokerem, który będzie nas obsługiwał. Tutaj, minimalna wpłata wynosi 200 dolarów, a minimalna inwestycja także tylko jednego dolara. Minusem jest dość niska maksymalna kwota transakcji, która wynosi tylko 200 dolarów. Nie jest to więc środowisko, w którym można stać się milionerem w jednej chwili.

Cały system jest oparty na chmurze, niepotrzebne jest więc ściąganie specjalistycznego oprogramowania. Wsparcie techniczne i analityczne odbywa się w większości poprzez czat, w godzinach od 8 do 16 czasu londyńskiego. Kontakt mailowy jest nieco utrudniony, głównie poprzez długi okres oczekiwania, wynoszący nawet do 48 godzin. Binary Option Robot jest środowiskiem przeznaczonym głównie dla zaznajomionych już z rynkiem i giełdą inwestorów. Głównie dlatego, użytkownicy platformy mogą poszczycić się największą stopą zwrotów.

Traderush

Innym domem maklerskim, o którym warto wspomnieć jest Traderush. Tutaj również minimalny depozyt wynosi 200 dolarów, natomiast inwestycja już 10 dolarów. Całkiem spora jest również maksymalna kwota transakcji, bo wynosi aż 5 tysięcy. Można liczyć również na całkiem spore bonusy finansowe. Przykładowo, wpłacając 10.000 $, można liczyć na darmowego IPada oraz 75 proc. bonusu. Traderush szczyci się najlepszym wsparciem dla inwestorów. Można skontaktować się z konsultantem na czacie online przez 24h, siedem dni w tygodniu.

Na połączenie średnio czeka się około pół minuty. Po pierwszym depozycie, można oczekiwać listu elektronicznego od starszego analityka rynkowego, z pytaniem o dogodny termin rozmowy telefonicznej, podczas której odpowie na wszystkie pytania. Kolejnym plusem jest bardzo prosta i przejrzysta platforma do wykonywania transakcji. Niestety, jest również minus. Wypłacać środki bez opłat można raz w miesiącu. Każda kolejna wypłata jest obarczona kosztem 30 dolarów.

Przy pewnych sumach pieniędzy nie ma to większego znaczenia, jednak mniejsi inwestorzy powinni bardzo uważać na ten punkt. Mimo wszystko to jedna z najlepszych platform do nauki inwestowania i operowania opcjami binarnymi.

Zobacz także demo opcji binarnych 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Lapaso pisze:

    Najlepszych brokerów wbrew pozorom nie jest tak dużo. Ci najlepsi już dawno pracują w największych firmach brokerskich i to nie w Polsce tylko za granicami. Sam kiedyś bawiłem się opcjami po przed demo ze strony http://www.seminariumbiznesowe.pl/opcje-binarne-demo-opinia/ i podziwiam ludzi, którzy to ogarniają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>