Podkład i ochraniacz 100% ochrona na materac

sincerely-media-oPJveyQEjKY-unsplashNiezależnie od tego, jak bardzo utrzymujemy higienę w domu, w sypialni można ją sobie maksymalnie zapewnić wyłącznie poprzez zakup ochraniacza na materac. Częsta zmiana pościeli, nie sprawdzi się, gdy wcześniej doszło do zalania materaca. Nie jest istotne czy w głąb wypełnienia dostała się herbata, kawa, czy też w łóżeczku dziecka doszło do przemoknięcia przez mocz. Każda z tych sytuacji prowadzi do rozwoju bakterii, a wypranie materaca jest niemożliwie. Przedostające się grzyby powodują u osób dorosłych, jak i u dzieci alergię, egzemę, czy nawet astmę. Często poszukujemy źródła naszych chorób, a zwykle krąg poszukiwań zawęża się do braku higieny miejsca, w którym wypoczywamy. Ochraniacz jest niewielkim kosztem, a ochroną 100% dającą pewność czystości i świeżości w sypialni. Prosty i wygodny w zakładaniu i zdejmowaniu do prania oraz czyszczenia. Cztery gumki pozwalają na szybkie założenie po bokach materaca. Ochraniacz przepuszcza powietrza, dzięki bawełnianej warstwie, natomiast wewnątrz znajduje się nieprzemakalna membrana z poliuretanu zatrzymująca brud, płyny oraz bakterie, grzyby i roztocza.

Podkłady oraz ochraniacze 100% zabezpieczenie łóżka

Zapewne mając w domu malucha, niejednokrotnie zaobserwowaliśmy nieprzyjemną sytuację, która wpływa na komfort snu dziecka. Mocz jest najbardziej niebezpieczny dla materaca, ponieważ w krótkim czasie powoduje on rozwój bardzo silnie uczulających grzybów oraz pleśni. Antyalergiczne prześcieradło/ochraniacz na materac wodoodporny wykonane z miękkiej tkaniny frotte z wodoodporną, przepuszczającą powietrze membraną zapobiegającą objawom alergii i astmy oskrzelowej, co zapewnia komfort spania.
Gwarantuje barierę ochronną dla roztoczy i alergenów w całym okresie użytkowania.
Ochrania materac, posiada gumkę w obwodzie dla lepszego dopasowania.
Ochraniacz nieprzemakalny powinien posiadać atest Oeko-Tex Standard 100.

Nowe łóżko wiąże się ze sporym wydatkiem, zwłaszcza gdy decyzja zapadnie o zakupie stelaża i materaca osobno. Wówczas warto zaopatrzyć się jak najszybciej w ochraniacz nieprzemakalny na materac. Doskonałe zabezpieczenie pozwala na wnoszenie do sypialni napojów, co często w nawyku ma wiele osób. Niestety zalanie materaca skutkuje rozwojem wielu szkodliwych bakterii i grzybów, które są niemożliwe do wyczyszczenia w środku. Wypełnienie bardzo szybko zacznie pleśnieć, a spanie w takim łóżku jest niezdrowe. Ochraniacze produkowane są z najwyższej jakości materiałów, zewnętrzna ich część to bawełna, a spodnia membrana polyuretanowa. Dzięki zastosowaniu takiego połączenia mamy pewność dobrej cyrkulacji powietrza przy jednoczesnej ochronie łóżka. Różne rozmiary dają możliwość idealnego dopasowania do materaca, a cztery gumki po bokach trzymają ochraniacz, który nie zsuwa się, a ponadto jest wcale niewyczuwalny, nie powoduje szeleszczenia i dyskomfortu podczas snu. Ochraniacze są niezbędne nie tylko dla ochrony nowoczesnych łóżek w sypialni, ale także w pokoikach niemowląt i dzieci.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>