Pieczątki z logo – oszczędność i dobre wrażenie na klientach

background-1209461_960_720Wygląd opakowania, szczególnie w przypadku firm, jest bardzo ważny, ponieważ jest jednym z pierwszych wrażeń klientów o Twojej firmie, a także jest ważny dla pozostawienia ostatniego przypomnienia w ich pamięci. Jednak drukowanie atrakcyjnych opakowań przez cały czas może być dość drogie. Na szczęście mamy na to rozwiązanie polegające na wykorzystaniu pieczątek z https://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/ do ozdabiania opakowań zamiast nadruku. Możesz to zrobić na kilka sposobów, z których każdy pozwala uzyskać efektowne opakowanie za znacznie niższą cenę i nadać opakowaniu bardziej osobisty charakter.

Oto tylko kilka przykładów sposobów, w jakie można użyć pieczątek, aby zaoszczędzić pieniądze na pakowaniu.

Logo niestandardowe

Jednym ze sposobów wykorzystania pieczątek do dekoracji opakowania jest tworzenie niestandardowych pieczątek z logo. Świetnie nadają się do umieszczenia na głównym opakowaniu produktu, ponieważ posiadanie logo lub nazwy marki na tym, co sprzedajesz, jest ważne, aby ludzie wiedzieli, od kogo kupują, i aby wiedzieli, dokąd wrócić, jeśli im się spodoba to. Używanie do tego pieczątki znacznie obniży koszty, ponieważ główne opakowanie to coś, czego prawdopodobnie będziesz musiał mieć dużo.

Spersonalizowana taśma

Możesz również użyć pieczątek do personalizacji taśmy – co może dodać coś nowego do opakowania, zwłaszcza w przypadku przedmiotów, które muszą być zaklejone taśmą w przesyłce, takich jak pudełka kartonowe lub koperty. Używanie pieczą tek do wykonania takiej taśmy jest łatwe, ponieważ wystarczy przyłożyć pieczątkę wzdłuż taśmy, a jest to również tańsze niż drukowanie własnej taśmy. To także kolejny świetny sposób na umieszczenie logo lub nazwy marki na opakowaniu.

Etykiety z adresem zwrotnym

Ponownie, w przypadku wszystkiego, co ma zostać wysłane pocztą, ważne jest, aby mieć etykietę z adresem zwrotnym – szczególnie w przypadku firm wysyłających takie rzeczy, jak ubrania, które mogą wymagać odesłania. Korzystanie z niestandardowej pieczątki może pomóc w tworzeniu wielu etykiet zwrotnych za niską cenę, które można łatwo dołączyć do opakowania. Będzie to znacznie tańsze niż drukowanie, ponieważ zamiast płacić hurtem za etykiety, możesz kupić pieczątkę tylko raz, a następnie kupić tanie etykiety, a nawet stworzyć je za pomocą papieru lub taśmy.

Karty z podziękowaniami

Kolejnym dodatkowym elementem opakowania, który warto dołączyć do klientów, jest kartka z podziękowaniami. Ponownie, użycie do tego pieczątek znacznie ułatwia proces – i może sprawić, że będzie wyglądał bardziej osobiście niż wydrukowane karty, jeśli otrzymasz kilka niestandardowych pieczątek, z których każda dziękuje na różne sposoby

Ostatnie poprawki

Pieczątki gumowe, szczególnie te o różnych kształtach i z różnokolorowym tuszem, świetnie nadają się również do ozdabiania opakowań. Dodanie kilku odciśnięć pieczątki przed wysłaniem może być spersonalizowaną różnicą, która sprawi, że ludzie zapamiętają Ciebie i Twoją firmę i sprawią, że będą chcieli wrócić.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>