Obrusy do restauracji: na co zwrócić szczególną uwagę?

Na postrzeganie restauracji przez klienta wpływa wszystko od momentu wejścia do lokalu, do siedzenia przy stole. Bardzo ważne jest, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, dlatego właściciele restauracji wykorzystują wszystko, co najlepsze w każdym stole – błyszczące sztućce, kieliszki do wina, słodkie świece zapachowe i… czyste obrusy żakardowe.

restaurant-3597677_960_720

Być może będziesz musiał zwracać szczególną uwagę na niektóre elementy bardziej niż inne, szczególnie jeśli mowa o naprawdę eleganckiej restauracji. Obrusy są niewiarygodnie ważną częścią każdego dobrego lokalu. Wybór pięknych jest nie tylko odskocznią, nie tylko dla estetyki, ale także chodzi o kwestie ekonomiczne.

Czynniki, które należy rozważyć przy wyborze bielizny stołowej do swojej restauracji

W zależności od rozmiaru i motywu restauracji, możesz korzystać z kilku elementów obrusów, w tym serwetek, obrusów, bieżników i innych. Wybór idealnych zapewni Ci główne zalety:

  • Pokrywanie wad już uszkodzonych mebli
  • Ochrona nowych stołów przed zadrapaniami, graffiti i plamami

Oczywiście przy zakupie obrusów bierze się pod uwagę dominujący motyw restauracji, ale jednocześnie rozważmy następujące kwestie:

  • projekt i kolor
  • cena
  • tkanina i tekstura
  • wymagania dotyczące czyszczenia i konserwacji
  • wymagania dotyczące użytkowania

Temat Twojej placówki gastronomicznej

Jakość twoich obrusów jest również ważna, ponieważ tanie obrusy z gipiurą nie przetrwają zbyt długo w porównaniu do zakupów tych wysokiej jakości jak obrusy przytulnywystroj. Tak, to, jak wyczyścisz i utrzymasz obrusy w swojej restauracji, również zrobi ogromną różnicę.

Wybór obrusów stołowych według motywu

Kolor biały jest zwykle kolorem lnu, ale w niektórych przypadkach może to być zła decyzja. Zawsze rozważ kupowanie obrusów zgodnie z rodzajem restauracji, którą posiadasz, zanim skupisz się na innych czynnikach.

Ekskluzywna restauracja

Ten typ lokalu jest równoznaczny z luksusowym jedzeniem, zwykle wybieranym na specjalne okazje i święta. To elegancja i klasa, dlatego idealnym wyborem są białe, koronkowe obrusy i serwetki.

Czy zapewniasz swoim klientom ekskluzywne doznania kulinarne wymagające rezerwacji? Pokryj swoje stoły pięknym, warstwowym białym obrusem, który pasuje do każdego solidnego i bogatego koloru.

Zwyczajny lokal

Tego rodzaju doznania kulinarne nie powinny być mylone z posiłkami typu fast-food. W dzisiejszych czasach restauracje typu casual dining ulepszają swoją jakość, dodając wiele elementów wyśmienitej kuchni w swoich lokalach.

Restauracje typu casual dining promują żywszą i bardziej swobodną atmosferę. Pomagają jaśniejsze, kolorowe odcienie obrusów.

Oprócz wyboru obrusów w restauracji zgodnie z wymaganiami dotyczącymi tematu i użytkowania, ważne jest, aby wziąć pod uwagę czyszczenie i konserwację. Nie chcesz kupować obrusów od producenta, które są trudne do czyszczenia i konserwacji, biorąc pod uwagę wiele plam, którym będą poddawane na co dzień.

Lub możesz też postawić komercyjne usługi pralnicze, aby zadbać o czyszczenie wszystkich obrusów używanych w Twojej restauracji.

[TB]

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>