Najnowsze premiery płyt 2022 roku

piano-5473249_640W polskiej muzyce nieustannie wiele się dzieje, a fani z wypiekami na twarzy czekają na nowe albumy swoich ulubionych wykonawców. Stale pojawiają się również nowości – artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę, ale według ekspertów z branży muzycznej doskonale rokują na przyszłość. Jakich premier płytowych nie można przegapić w 2022 roku?

Jedną z oczekiwanych premier płytowych, a jednocześnie powrotem na scenę muzyczną jest z pewnością krążek Sarsy, która od lat urzeka fanów nostalgiczno-emocjonalnymi kompozycjami. Płyta pojawi się w tym roku, a zapowiada ją singiel „Przyspieszam”. Dużym powrotem będzie również Mrozu i jego szósta płyta, utrzymana w klimatach duchowego wsparcia słuchaczy. Emocjonalna i pełna pozytywnych wibracji płyta z pewnością będzie dobrze przyjęta zarówno przez fanów artysty, jak i słuchaczy, którzy będą go dopiero odkrywać wraz z tym krążkiem.

Nowości, które warto przesłuchać

Kolejną artystką, która właśnie w 2022 roku postanowiła zaprezentować publiczności swoją nową płytę jest Ewa Farna. W styczniu ukazał się krążek „Umami”, który zachwyca niepowtarzalną paletą brzmień, a także utworami, które dla fanów artystki mogą być pewnym zaskoczeniem. Ciekawym odkryciem tego roku może być również Tymek, artysta wielowymiarowy, który na połowę roku zapowiedział wydanie nowego krążka. Do tej pory utwory Tymka można było zaliczyć do przebojów rapowych, jednak nowy album z pewnością słuchaczy zaskoczy zupełnie nowymi brzmieniami.

Odkrycia dla wytrawnych słuchaczy

Albumem, który na pewno pojawi się w tym roku, jest także płyta Rubensa, czyli jednego z najbardziej popularnych polskich gitarzystów Piotrka Rubika. Utwór zapowiadający album wyjątkowo wpada w ucho i sprawia, że można go słuchać praktycznie bez przerwy. Nowości płytowe w 2022 roku zapowiedzieli również tacy artyści, jak Patrycja Markowska, Natalia Przybysz, Natalia Nykiel oraz wielu debiutantów, którzy dopiero startują ze swoimi pierwszymi płytami.

Nowa płyta do kupienia tutaj -> Joanna Jakubas

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>