Multimedialna sala konferencyjna nad morzem w okolicach Trójmiasta

Multimedialna sala konferencyjna nad morzem w okolicach Trójmiasta

To może być trudniejsze niż wygląda, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego miejsca na konferencję. W tym artykule przedstawimy 2 miejsca w okolicach Trójmiasta, które warto rozważyć w poszukiwaniach. W zależności od rodzaju spotkania biznesowego: szkolenia czykonferencji, możesz potrzebować usług audiowizualnych dla swojego wydarzenia. Może to pomóc w jej ulepszeniu, sprawić, że będzie bardziej wciągająca i skuteczniejsza. Poniższe obiekty zapewniają sprzęt najnowszej generacji i gwarancję wspaniałej prezentacji.

Hotel Sopot ****
Adres: ul. J.J. Haffnera 88, Sopot
Numer kontaktowy: 58 882 80 80 lub 668 803 530

Hotel Sopot**** zlokalizowany położony jest w północnej części Sopotu i zapewnia wspaniałą komunikację z Trójmiastem. Na terenie obiektu znajduje się zaplecze konferencyjne, umożliwiające przeprowadzenie różnego rodzaju spotkań biznesowych. 4 klimatyzowane sale konferencyjne dają łączną powierzchnię 190 m2. Pomieszczenia, co ważne, zawierają wysokiej klasy sprzęt konferencyjny: system nagłośnienia, system prezentacji i łączności. Ponadto sale można aranżować w różny sposób, uzyskując różne pojemności. Największa sala przyjmie około 200 osób.  Tutejsza restauracja zaprasza na skosztowanie dań inspirowanymi kuchniami świata oraz staropolskimi. Po dniu pracy można skorzystać z kompleksowej oferty Spa&Wellness Hotel Sopot, w tym 5 pokoi do zabiegów, strefę z basenami i saunami, a także strefą chill. Baza noclegowa hotelu składa się z szerokiego wyboru wśród pokoi w typach: Studio, Junior Suite, Apartament oraz Standard. Warto również zauważyć, że hotel i plażę dzieli jedynie Park Północny.

Czarna Perła – hotel Gdańsk Przejazdowo
Adres: ul. Główna 18 A, Przejazdowo k/ Gdańska
Numer kontaktowy: 58 683 84 14

Niewątpliwą zaletą Czarnej Perły jest jej lokalizacja – bliskość do centrum Gdańska oraz do pięknej Wyspy Sobieszewskiej (kilkanaście minut drogi PKP lub PKS). Hotel znajduje się również pół godziny drogi od lotniska im. Lecha Wałęsy. Na zaplecze konferencyjne Hotelu Czarna Perła składa się duża sala konferencyjna. Powierzchnia pomieszczenia umożliwia przeprowadzenie konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego innego rodzaju dla 50 osób. Wyposażenie sali to rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, Wi Fi, system nagłośnienia. Personel oferuje również możliwość indywidualnego ustawienia krzeseł i stołów. Dowiedz się więcej o ofercie na naszej stronie internetowej http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/. Restauracja Czarna Perła oferuje miłą atmosferę oraz dania o smakach kuchni staropolskiej. W ofercie biznesowej można odnaleźć usługi cateringowe, obejmujące przerwę na kawę. Ponadto hotel zapewnia odpoczynek w jednym z 21 pokoi o standardach: jedno- lub dwuosobowe, a także apartamenty. W Czarnej Perle można także spędzić swój wolny czas w niesamowity sposób, korzystając z licznych atrakcji.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>